Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 2 hónapos terhes vagyok és...

Erka23 kérdése:

Kb 2 hónapos terhes vagyok és mindennapos rosszulletekkel szenvedek (gyomorfajas hányinger szédülés hasi fajdalom gyengeség aluszekonysag) semmit nem bírok csinálni annyira durvák ezek a tünetek ez normális? Hétfőn megyek orvoshoz kérlek írjátok

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális sajnos. Vannak akik kórházba is kerülnek és infúziót kapnak hogy elkerülhető legyen a kiszáradás. De jó hír hogy nem szokott a terhesség végéig tartani. Az első trimeszter lecsengése után általában javul a helyzet, bízzunk benne hogy veled is így lesz.
2016. nov. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Én a 7. hét végén vagyok, fekszem, mint egy darab fa.
2016. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
már8 hetes voltam mire kezdődött de azt hittem sose marad abba,a vizet is kihánytam,egyszer majdnem hivtunk mentőt,egy parizer ment le egész nap, 5hónapos voltam mire elmult
2016. nov. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez természetes. Én hétfőn leszek 13 hetes, de még mindig ez van. Szenvedek!!! Sokszor egész nap csak háztartási kekszen élek. Remélem lassan elmúlik. Kitartást kívánok neked!
2016. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Nem hanytam, de olyan közérzetem volt, hogy kb feküdni bírtam csak. Ha mennem kellett valahová, legszívesebben lefekudtem volna a földre az utcán, úgy éreztem magam.

Plusz folyamatos émelygés, hányinger.

Hogy biztatót irjak, nekem a 11 héten elmúlt. Azóta csak hébe - hóba van egy kis szédülés.

22 hkm

2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szinte minden nap hánytam, még melóban napközben is, nem csak reggel. Plusz rájön az elején ez az irdatlan fáradtság érzés. Hamarosan túl leszel a kritikus időszakon! És több energiád lesz, mint bármikor (2. trim.re jellemző).
2016. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen... Reméld, hogy hamar elmúlik, mást nem nagyon tudsz tenni. Kb minden, ami nem normális, az a terhesség alatt normális. Amúgy, ha a dokinak azt mondod, hogy kb 2 hónapos, lefordul a székről. Az utolsó mensi 1. napját jegyezd meg, onnan kell számolni a terhességi heteket.
2016. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!!!
2016. nov. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!