Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a terhesség...

Meddig tart a terhesség alatti barnázás?

Figyelt kérdés
Duphastont kaptam rá,de mára sem múlt el.félek,nehogy baj legyen belőle.:( Most 5-6 hetes vagyok.Van köztetek olyan, akinek van/volt és baj nélkül megszűnt?
2010. ápr. 28. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem a 6. héttől a 9. hétig volt, minden pisi után pár csepp, de magától nem, tényleg csak pisi után. aztán egyik napról a másikra hirtelen elmúlt. most 29 hetes vagyok, és semmi baja a babának.
2010. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza a dokihoz.
2010. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha izgulsz,vagy nem vagy biztos magadba,akkor jobb,ha az orvosod sűrűbben lát!

Én is kaptam az elején Duphastont,Nos-pa-t;Magne-B6-ot és szigorú ágynyugalomra ítéltek.

A vérezgetés,barnás folyás csak a 12. hét után szűnt meg végleg. Addig kéthetente nézte az orvos a babát.

Most tartok a 30.hétnél,már nem kell feküdni,de nagyon óvatos vagyok,féltem a bébit.

Vigyázz magadra,és pihenj sokat!

2010. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elhúzódhat a 12. hétig is. Szedjél magnéziumot is és pihenj sokat!
2010. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 5-6 hetes kortól a 12-ik hétig tartott, néha 1-2 nap kihagyásokkal. Mivel 6 hetesen már pirosas volt, kórházba kerültem, és egy hétig voltam bent. Semilyen gyógyszert nem kaptam, csak feküdni kellett. Nálam ezt a lepény mellett egy bevérzés okozta és azt mondták, hogy kell is, hogy teljesen kiürüljön onnan. Most 25 hetes vagyok, és minden oké! Remélem így is marad, persze nagyon óvatos vagyok! Drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen! Minden jót!
2010. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az 5. héten volt,utrogestant kaptam rá.most már 5 hónapos és egészséges a kisfiam.ha bizonytalan vagy,menj vissza a dokihoz!
2010. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x barnáztam a 2. terhességem alatt,a korai hetekben,pár nap múlva el is ment a bébi:((

Menj dokihoz,szedj mg-ot,és pihizz,amennyit csak tudsz!!

2010. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia, en a 6ik hettol a 11ig szedtem a dupahstont, beverzes volt a baba mellett, es agynyudi kellett, szabin voltam 1 honapig, aztan halistennek elmult, mostmar minden rendben. 16hetes vagyok azota es minden ok.
2010. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Kaptam Duphastont, szedtem pár napig, de semmi nem változott. Majd kaptam Utrogestant, a második szem bevétele óta nem jelentkezett a barnázás. Remélem, a köztes időben sem történt semmi baj :S Majd UH-n kiderül, de addig is még jópár napot várnom kell :(
2010. máj. 1. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Remélem azóta már van egy 11 evés kislányod vagy kisfiad :)
2021. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!