Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent, ha tegnap és ma...

Bajt jelent, ha tegnap és ma sem érzem a babám. Már ilyen vibrálás jelegűt éreztem pár napja, és mindig jobb oldalt de most szinte semmi. Az idő is befolyásolhatja? Nem híztam eddig terhesség alatt, bár nem is kezdtem vékonyan. Mit gondoltok? 19h km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még picik és a sok a helyük mozogni, nem mindig érezni. És valóban, a fron is közrejátszik, én babám is nagy időváltozásoknál kevesebbet mozog. 18-19 hetesen még nekem is volt hogy 1-1 napig nem éreztem őt :)

Most meg már szinte mindig ébren van amikor én is :) Most is, itt írok és közben rugal belülről mint egy kis kick boxer :)

27 hetes kismama

2010. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj,de édes.

Most itt ülök a gép előtt és apró kis mocorgást érzek akkor ez Ő lehet???

2010. ápr. 28. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, kis vibrálásokat éreztem én is 19. hét környékén :)
2010. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig azt csináltam, ha nem éreztem mocorgást, akkor lefeküdtem , és fogtam a pocakom, és nagyon figyeltem...akor általában mindig éreztem mozgást.:))))
2010. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én először azt a kis vibrálást 17-én éreztem, aztán 20-án újra. majd 25-én és azóta semmi. de hiszem hogy nincs baj, hisz tegnap voltunk UH-n...ne aggódj te sem, nincs gond, csak még van helye ficánkolni!


18+5 hkm

2010. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!