Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok 2...

8 hetes kismama vagyok 2 napja enyhultek a tuneteim. Ez gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Annyira aggodom.. 6.hettol minden nap hanytam 2-3x, a mellem is nagyon fajt es egesz napos hanyinger is meg volt..Tegnap egyszer hanytam de tudtam enni egesz nap rendesen ami fura volt, ma pedig nem hanytam egyaltalan nagyon enyhe hanyingerem volt de egesz nap tudtam volna enni. A mellem sem faj most ugy, inkabb csak ha megnyomom. A mehem az feszul, szurkal de tudom ez termeszetes.

Szerintetek ez gondot jelent? Annyira felek!!!! :(



2016. nov. 8. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne félj! Nálam is pont 8hetesen volt egy ilyen hirtelen "jajj elmúlt a hányás" para. 3 napig tartott. Aztán még 13.hétig naponta hánytam. A tünetek jönnek mennek,ne aggódj!18hkm
2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt!! Ha nem erzem a tuneteket teljesen beparazok!! Neked pedig tovabbi boldog babavarast!
2016. nov. 8. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Viszont kívánom!☺
2016. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :-)
2016. nov. 8. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem jelent gondot, teljesen természetes.

A tünetek ilyenkor jönnek-mennek, lehet pár nap vagy hét múlva ismét jelentkeznek.

Ne félj! Minden rendben van.

Én például teljesen tünetmentes voltam egész terhesség alatt, csak a menzesz kimaradása volt gyanús, meg a gyakori pisilés.


35 hkm

2016. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Most mar nem aggodom:) a gyakori pisiles az nalam is megvan, felorankent mennem kell 😄 Egyebkent neked is tovabbi boldog babavarast es konnyu szulest!
2016. nov. 8. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 35 hetes vagyok és maholnap szülok pedig az elején én sem éreztem semmit. Egyetlen terhes tünetek sem volt, csak h nem jött meg. Aztán nálam a kívánóssag sem jött sőt inkább étvágytalan lettem. Aztán meg a húst is elhagytam Uh ne aggódj, semmit nem jelent.

Üdv!

2016. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem első gyereknél nem volt semmi tünet, másodiknàl enyhe émelygés.Most várom a harmadikat 10 hetes vagyok és egész napos hányingerrel küzdök.Minden terhesség más ezen ne aggódj.
2016. nov. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2016. nov. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!