Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges egy...

Szerintetek lehetséges egy 2es fel eves, es allapotosan, meg megtalalni a szerelmet ujra?

Figyelt kérdés

25eves, 14 hetes terhes vagyok, mellette egy ket es fel eves gyermekkel, ugy erzem a kapcsolatunk vegleg kudarcba fullad, a rengedeg csalodas, es fajdalom miatt nem tudom tul tenni magam, az erzelmeim nem akarnak fellangolni ujra,


azt tudom ha vegleg tonkre megy es kulon vallunk, a gyermekeimert a harc fog menni, mert mat egyszer szetmentunk es mikor beadtam a gyermekelhelyezest, nem is az apuka hanem a nagyszulok foggal korommel harcoltak ertuk, ami miatt en meginogtam, parom viszont esdekelt konyorgott h bocsassak meg neki, igy megbocsaltottam,


most teherbe esten, ami nem kivant terhesseg, de tenni mar nem tudok ellene, igazabol ha tehettem vna se mentem vna abortuszra meg ha az agyam ezt latta vna helyesnek, parom akarta es akarja is a babat, csak ugy erzem h most ezzel ujra bebiztositotta magat, h ne tudjak lelepni ha arra kerulne a sor, en igy erzem, segitsegem nincs es menni se tudnek sehova a ket gyerekkel,


csak az tartja bennem meg a lelket h igyekszik valtozni, ezalatt azt ertem h dolgozik tisztessegesen,



2016. nov. 10. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Húha nem lehet most könnyű neked.. De ha nem akartál még egy babát miért nem védekeztél legalább Te ha a párod nem húzott Óvszert..? Így eléggé nehéz lesz az életed ráadásul semmi segítség nélkül..
2016. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges, bár szerintem baromira nem most van itt az ideje.

Én egy újszülöttel és egy ovissal maradtam egyedül. Az az időszak egész egyszerűen nem a párkeresésről szólt. Rólam szólt és a gyerekekről. Felépítettem magam újra, elgyászoltam a házasságom.


Nem egy új pasi a megoldás, hidd el. Ha el szeretnél menni, akkor tedd meg. De ne fuss egyik pasastól a másikhoz, mert ugyanúgy függeni fogsz. Ráadásul neki valószínűleg a gyerekeid sem lesznek olyan fontosak, mint a férjednek.

2016. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Ha azt írjuk, nem találsz már újra szerelmet, akkor maradsz egy szar kapcsolatban??? Kényszerből?

Ami nem jó, abból ki kell lépni.

Gyereket mindig úgy kell vállalni, hogy akár egyedül is el tudd tartani...


Szomszédom 3 gyerekkel vált el, most már új férje van, van közös gyerekük is. Boldogan élnek 4 gyerekkel.

2016. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Szar kapcsolatban ne maradj benne, de próbáljátok békében rendezni a dolgokat.


2. Ha különmentek, akkor a legfontosabb a gyerekek és a saját életetek felépítése legyen, ne pedig a párkeresés, hiszen ha nagyon párt akarsz, elkezdesz kapkodni, mindenkiben, aki rád mosolyog potenciális párt és apapótlót fogsz látni, ez látszódni is fog rajtad, és csak a legalja csőcselék fog megtalálni, aki pár alkalommal felpróbál, vagy hosszabb távon próbál kihasználni. És akkor ismét ott leszel, egy szar "kapcsolatban". Aztán meg itt fogjuk olvasni a gyakorin, hogy ez-meg-ez történt, mit csinálsz szarul.


Szóval a legfontosabbak a gyerekek és a saját életetek felépítése, bebiztosítása. És ha itt lesz az ideje, úgyis megtaláljátok egymást, mert már tudod, hogy kit és mit akarsz.

2016. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!