Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek nyugtassatok meg, hogy...

Kerlek nyugtassatok meg, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo,hogy 16hetes 6napos terhes vagyok. Viszont ennek semmi latszata, se a hasamon se mint tunetkent. Leghamarabb 18hetes UHra megyek. Aggodom,hogy baj van. Verezni nem verzek, csak egyszeruen nincs terhessegi tunetem vizelesi ingeren kivul. Meg a mellem se faj,nem valtozott semmit. Felek,hogy nincs minden rendben. :( Meg a mozgasat se ereztem,pedig abban remenykedtem hogy minel hamarabb megerzem majd,hogy megnyugodjak.

Jart mar valaki igy?



2016. nov. 12. 06:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Semmi baj! Ez egy ilyen időszak. A tünetek már eddig elmúlnak, a pocak még nem növekszik, magzatmozgás még nincs. Ez teljesen normális, én se éreztem magam ilyenkor terhesnek. Majd elkezded érezni és akkor ez megszűnik!

Egyébként magánorvoshoz jártam és volt 16 hetesen egy UH-m de emlékszem, én is aggódtam. 19 hetesen volt a genetikai de addig meg már bejelentkezett a baba.

2016. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne keress gondot ott ahol nincs. Magzatmozgást első babánàl ált 20 hetesen éreznek először, de második babánàl is !6-17 hetesen. El lehet ettől térni, pl. Ha kicsit molettebb vagy, többletsúlyod van, akár a 24-25 hétig sem biztos, hogy érezhetsz bármit. És tudd azt is, hogy😑😈
2016. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Lehet neked érdemea lenne venni egy szivhangfigyelőt.

Kb 10.000 ft

2016. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2-s vagyok, a mobilom hamarabb elküldte. Tudd azt is, hogy a mozgást sem mindennap érzed eleinte, de ez is normális.


A has is ált. 20 hetesen kezd látszani.

Élvezd ki, hogy ez egy ilyen nyugodt időszak,nincs rosst közérzet, és még bírsz is mozogni, nem vagy elnehezülve.

Boldog babavárást!

2016. nov. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Hat pont az a baj,hogy hogy 168cm vagyok es 50kg szoval viszonylag alacsony es keves sullyal rendelkezem. Azaz vekony vagyok,igy azt hittem hamar meg fog majd latszani. Sajnos nem kivitelezheto most az orvoshoz menetel,mert kulfoldon vagyok es itt nem ugy vannak az idopontok mint otthon. De nekem is magan dokim van itt kint. Majd megyek haza Magyarorszagra, akkor lehet beszerzek egy szivhangfigyelot, mar gondolkodtam rajta. Ja es azert is gondolom,hogy esetleg hamarabb erzem majd a babat mert a 12hetes uh n mar kiveheto volt hasi ultrahanggal is. Eleg vekony vagyok,megjegyezte a doki js.

2016. nov. 12. 06:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod aggódni. Ha nagyon paramami vagy, akkor tényleg beszerezhetsz egy szívhangfigyelőt, de amiket most érzel, pontosabban nem érzel, az teljesen normális.


Rajtam 21 hetesen alig látszott, hogy terhes vagyok, inkább néztem ki úgy, mint aki istenesen bevacsorázott. Oldalról is csak egy kis dudor volt, szemből meg kb semmi.

Ennek ellenére 39 hetesen akkora hasam volt, mint egy jól megtermett görögdinnye, szültem is egy majd' 4 kilós, makkegészséges csemetét.

2016. nov. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Én hétfőn már 19 hetes leszek,rajtam sem látszik a terhesség (igaz teltebb is vagyok) és én sem érzem még a babát. Szóval ne aggódj. Mondjuk nekem van szívhang hallgatóm,szerintem azt külföldön is tudsz venni,ha szeretnél. Az enyém Angelsounds 13.héttől gyönyörűen hallom vele a babát.
2016. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Most miért pontoztak le mert mondtam vegyen egy szivhanghallgatót a a sajat mwgnyugtatasa erdekebén?

Majd ha isten ne adja baj van pont elég hogy idegenek azt mondják nyugodj meg!

Nincsen semmi baj!

Ennyi eleg lenne?

2016. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Biztos minden rendbe van,ne aggódj.

Nekem 18-19 hetesen csak a kis úszógumijaim látszottak még,aztán kb másfél hét alatt nagyon látványosan megnőtt a hasam.Megmozdulni 20+2 napon mozdult meg,de ez csak ilyen nagyon halvány kaparászás volt,és utánna sem éreztem mindig mozogni.Egyetlen kirívó tünetem volt az állandó fáradság.

33+4hkm

2016. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első lànyommal kizavartak a szülőszobarol azt hittek làtogato vagyok. Semmi pocakom nem volt. 169 cm es 52 kg voltam. Elso par het borzaszto volt...hanyas emelyges minden.....12 het utan azt sem tudtam hogy terhes vagyok. Semmi tunet nem volt. 23 hetesen ereztem eloszor a mozgasokat. Ne aggodj semmi baj. 2.lanyommal meg semmi de semmi bajom nem volt. El sem hittem. Orulj neki h szerencse vagy. Vigyazz magatokra. Konnyu szulest kivanok ha eljon az ido.🤗
2016. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!