Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Zamira nevet szeretnenk...

A Zamira nevet szeretnenk adni a kislanyunknak. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Gondolom a tobbseg jonni fog a negativ kommentekkel,de azert erdekelne mik a velemenyek rola.Meg a Zafira is tetszik.Az elso kislanyunk Zélia.
2016. nov. 13. 13:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Harom nevet irtal. Egyik sem tetszik. Neked ez az izlesed, nekem teljesen mas.
2016. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Felénk a kisebbség adja ezeket a neveket
2016. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
13%

Dzsámi, Kukorilla, Dugjalmeg stb. Nem napon barnultak izléstelensége. Szegény gyerek, csúfolni fogják, mert NEM Indiában élünk.

Miért nem lehet akár Vivien, akár más normális neve.

2016. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
Arab teruleten, vagy arab szülővel tökéletes név. Egy Kovács Zamira viszont egyértelmű alap a csufolasra
2016. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
A három név közül egyik se tetszik, én olyan normálisabb, embernek való neveket preferálok.
2016. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%

A Zamira román eredetű név, szóval köze nincs az arabokhoz.

De nekem sem tetszenek az ilyesfajta nevek. Amúgy pont az egyik ismerősöm nevezte el így nemrég a kislányát (nem kisebbségiek), és a vezetéknevükhöz sem igazán passzol.

2016. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%

Bocsi, de egyik se tetszik, nem jobbak, mint pl. a Szederke vagy Lüszeszitá...

Én például az egyszerű neveket szeretem, amik nem idegen hangzásúak és nem túl gyerekesek, pl.: Adél, Emese stb...

2016. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

Egy szép, különleges vezetéknévhez szerintem biztos passzolnak. Alapvetően nekem tetszenek ezek a nevek, egyszerre aranyosak és elegánsak.


Abban viszont igaza van az egyik válaszolónak, ha a Kovács vagy Szabó mellé mennek ezek a nevek, akkor sajna nem.

2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is arabos hangzású a Zamira, még akkor is, ha román eredetű.

A nővére nevéhez "passzol", de szerintem nem ilyen extra nevekkel kellene felhívni a gyerekre a figyelmet...bár persze nem az én dolgom.

2016. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Borzalmas
2016. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!