Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d ultrahang (babamozi) után...

Amydala kérdése:

4d ultrahang (babamozi) után hasfájás? 15 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Másnak is fájt a hasa ultrahang(babamozi) után? Mi egy kb 20 perces ultrahangon voltunk tegnap délután, utána fájt a hasam este is még. Úgy éreztem, túl sokáig és túl erősen nyomta rá a vizsgáló az uh-fejet a pocakomra, és emiatt fájhatott. Este is még azt az érzést éreztem, mint vizsgálat közben,ahogy a hasamat nyomta az uh-fejjel. Más is volt már így? Ugye ez bajt nem okozhat? Ráadásul mellső fali lepényem van, és emiatt nyomta rá jobban a vizsgálófejet a drnő a hasamra, hogy jobban lássuk a babát, mert a lepény által takarásban van. Remélem ettől nem lesz a méhlepénynek sem baja(pl leválás ilyesmi)?

2016. nov. 14. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem sima uh után is fáj a hasam. Mellső fali nekem is a lepény. Én is gondoltam arra h ez miatt jobban rányomja a hasamra...

Mivel többször volt így, és a baba jól van, nem aggódom e miatt.


21 hkm

2016. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. nov. 14. 08:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azért aggódom, még most is érzem hogy alaposan "megnyomkodta" az uh-val :( Remélem nem csinált bajt, és hamarosan elmúlik ez a bosszantó érzés!!
2016. nov. 14. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 30.héten mentünk 4D-re, szintén mellső falon van a lepény.

Maximum csak azért érzed, mert erősebben rányomta, baja ettől a babának nem lesz, hiszen 15 hetesen ő ebből még pláne nem érez semmit.

Lepényleválást pedig biztosan nem okoz! Ne stresszelj ilyenen. Semmi baja a babának.

2016. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Okés, hát remélem! Csak nagyon idegesít, mert azóta szinte egyfolytába fáj. Lefekszem kicsit pihenni,meg iszom egy magnéziumot, aztán remélem elmúlik!

Köszi a választ!

2016. nov. 14. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mellsőfali a lepényem ráadás nekem még a hasfal is vastag szóval muszáj rá nyomni a vizsgáló fejek hogy jól lehessen látni a babát.. Kicsit érzékeny utána a hasam.. De baj eddig még nem történt. 32 hkm
2016. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi! :) remélem velem sem lesz semmi gond, csak túlreagálom... nekem amugy vékony a hasfalam is meg minden,elég gebe vagyok :) ehhez képest még nem érzem a bébim mozgását,de ez is a mellsőfali méhlepény miatt van.
2016. nov. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!