Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az egész napos...

Normális az egész napos hányinger még a 12. héten is?

Figyelt kérdés

Első terehsségem szinte meg sem éreztem, most sem voltam rosszul az elején, aztán a 8. héten kezdtem émelyegni reggel, mostanra viszont egész nap émelygek, pedig azt hittem, ilyenkor kezd elmúlni ez a tünet. Nem hányok, de nehezemre esik az evés a folyamatos hányinger miatt és szinte semmihe nincs kedvem. Más is volt így?

Ráadásul a pocim is sokkal nagyobb, mint először volt ilyenkor, bár igaz, hogy kb 5-6 kg-val könnyebb vagyok most, mint akkor, talán amiatt szembetűnőbb.



2016. nov. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Normális.

A pocakod pedig valószínűleg azért nagyobb, mert 2. terhesség, gyengébb a hasfal, könnyebben nyúlnak a szalagok. Jellemző.

2016. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van akinek később jelentkeznek a tünetek, ez normális. Illetve van akit egész terhességén végigkísérik a rosszullétek.

Ismerősömnek is később jöttek a rosszullétek, és sajnos végig voltak, hol enyhültek, hol erősödtek.

Próbálj meg többször enni kevesebbet, akár egy kis kekszet. A hideg cola általában segíteni szokott az émelygésen.

2016. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igyekszek többször ropogtatni vmit, általában a sósabb valalmint hideg italok (cola, vagy akár joghurt) ideig-óráig enyhítik, vagyis el is múlik, de sajnos nem tart sokáig. Nagyon zokul esik ez a hányós periódus, mert a kislányommal nem volt semmi, azaz egy kis reggel hányinger, de aztá pár perc alatt elmúlt és egész nap jól voltam.

2016. nov. 14. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 16. hétig folyamatosan émelyegtem, kb a 7. héttől kezdődően, nagyon utáltam. Csak leveseket és almát tudtam enni, olyan durva ételundorom volt. Aztán egyik napról a másikra elmúlt. Nekem ráadásul még brutális fejfájásaim is voltak, alvással sem múlt el (pedig amúgy soha nem fáj a fejem).


Remélem, hamarosan megkönnyebbülsz!

2016. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, én még az utolsó hónapokat is így csináltam végig. Nekem tulajdonképpen az egész terhességem alatt nem múlt el az émelygés és a hányinger, csak olykor volt pár szerencsés napom és nem volt, de amúgy az egész terhességemet végig kísérte.
2016. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!