Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiknek volt aranyere terhesség...

Kiknek volt aranyere terhesség közben?

Figyelt kérdés

2. babámat várom 1. kislányommal való terhesség alatt jött ki az aranyerem. Terhesség után 2 hétig kb. wc-re alig tudtam menni, meg fájt is.

2. hónapban vagyok és érzem megint növekszik, lehet valamit kapni erre?

Akinek volt elmúlt?



2016. nov. 14. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a reparon kenőcs segített
2016. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hemoroid kenőcs használt (a kúpját viszont terhesen tilos!).
2016. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalkorom óta küzdök az aranyérrel, a terhességem alatt is sajnos kijött. A legjobb kezelési mód a következő. Ráülsz a wc-re és egy, alkoholba mártott vattapamaccsal letisztítod a végbelet és az aranyeret (eléggé csíp, de megöli azokat a baktériumokat, amelyek lassítják a gyógyulását). Majd pedig olívaolajat teszel az ujjaidra és enyhén elkezded masszírozni az aranyeret körkörös mozgással. Persze elég érzékeny először, de ez segít, hogy az aranyérben pangó vér frissüljön, így hamarabb fel tud szívódni. Kb 3-5 perc masszázs napi háromszor. Az aranyér méretétől függően 1-1,5 hét alatt elmúlik, de már egy nap után érezni a panaszok enyhülését.
2016. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsó: alkoholos dolgot terhesség alatt vajon mennyire szabad? mert ha a vérbe kerül jelenleg annyira nem jó, esetleg szülés után? vagy?

2016. nov. 14. 20:23
 5/11 A kérdező kommentje:
mert nekem házi praktika is jó, és ha ez bevált jó lenne :)
2016. nov. 14. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a varazsdio kremet ajanlotta a védőnő,bevált.
2016. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
bemégy a baleseti sebészet ambulanciára. az orvosnak elmondod, hogy kijott az aranyered, hany hetes terhes vagy. behiv, oldaladra fektet. szethuzod a fenekedet, kapsz lidokainos sprét, nagy levegőt veszel, felvágja az eret es kinyomja a vérrögöt. ez kb. fél perc. lekeni batedinnel es kesz is. mar mikor kimesz a kórházból erzed, hogy sokkal jobb. masnapra max lepcsozesnel erzel feszulest, ket nap mulva semmi. nem ciki elmenni az orvoshoz, es tobbe nem kell vele veszodni!
2016. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után jött ki. Javult gát torna hatására, a krém nem sokat használt . Mivel nemrég szültem nem tudom mennyire tartós ez h megszűnt
2016. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Ez a mennyiségű alkohol végbélen keresztül olyan minimális, fel sem szívódik. Egy kefírben több alkohol van, mint ami így a szervezetbe kerül.
2016. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De ha tartasz az alkoholtól, mosd le alaposan szappannal a végbelet és utána alkalmazd az olívaolajos masszázst. Talán így pár nappal tovább tart, nem tudom.
2016. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!