Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hétben hányinger és...

10. hétben hányinger és minimális mellfájdalom normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 10.hetemet taposom,és kb a 8.héttől csökkent a mellfájdalmam pedig nekem nagyon fájt már a legelejétől(most is érzem,de csak ha megnyomom akkor érzékenyebb)..hányinger alig volt egész idáig de mostmár az a kevés sincs...7hetesen voltam UH-n a doki szerint minden okes volt! Volt szivhang is es már kis emberke formája volt:) szerintetek lehet baj,ha hirtelen eltunnek a tunetek????november 30.án kell mennem legközelebb! Köszi szépen:)

2016. nov. 15. 05:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ez normális:) Lehet egy kis időre eltűnnek a tünetek, majd visszatérnek,vagy megszűnnek teljesen:) de örülj,ha most jól vagy!

Nyugi ez mind normális !!:))))

2016. nov. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülj neki, hogy egy kicsit megszabadulsz a tünetektől! :) Ez normális. Tombolnak a hormonok, tünetek jönnek mennek. :) Most még jól vagy, de lehet két nap múlva meg majd nyomod az ágyat! :) Ne aggódj! Én is így vagyok, most két napja minden happy, de én már tudom, hogy néhány nap múlva minden tünetem visszatér! :D

2016. nov. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Próbálom nem túlparázni csak nagyon nehezen jött össze a baba és nagyon féltem! De aranyosak vagytok:) köszi a biztatást! :)
2016. nov. 15. 06:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem tunetmentes terhessegem volt. A legjobb
2016. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem első babámmal 6 hetesen kezdődött az egész napos hányinger és 8 hetesen elmúlt. A mellfeszülés is enyhült ekkor már és pár hét alatt teljesen megszűnt. Nem volt semmi gond.

Most 7 hetes vagyok és hányingerem néha van az is max 1 órára és nem mindennap, ez nem mellfeszülés az előző terhességemhez képest. Talán most még több szerencsém van. Pár napja dokinál minden rendben volt.

2016. nov. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Felhívtam a dokim,és holnap elmegyek egy UH-ra a biztonság kedvéért! Ő is azt tanácsolta,hogy inkább nézzük meg!! Megér ennyit szerintem!

Remélem nem lesz semmi baj! :(

2016. nov. 15. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Ne aggódj, nem hinném hogy baj van. :) Majd írd meg mi volt! :)

2016. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#2es:- köszi a biztatást nagyon rendes vagy! Mindenképpen írok ha már tudok valamit! :)
2016. nov. 15. 12:50
 9/15 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Voltál már? Vagy csak később mész?

2016. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia! :) neharagudj de nem voltam net közelben azert irok ilyen későn! Minden a legnagyobb rendben van a babával!!! Össze vissza ficánkolt rugdalózott szivecskéje is dobogott szóval élmény volt,és megnyugodtam nagyon nagyon!!! Megérte elmenni,nem bírtam volna ki a hónap végéig:) Doki mondta h szerencsések közé tartozom,hogy ilyen kevés ideig voltak enyhe tüneteim,és hogy mar az is múlik el :) szóval már nyugi lesz :))))
2016. nov. 16. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!