Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen még nincs szívhang?

6 hetesen még nincs szívhang?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnál, elvileg ikrekkel vagyok terhes, de még nincs szívhang. Kinek mikor volt először? Illetve, hogy zajlott a terhesség? Már van egy 9 hónapos kisfiam, a hír nagyon meglepett, úgyhogy örülök, de aggodalommal is tölt el, hisz sokkal kockázatosabb.

2016. nov. 16. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen már volt,de nem kell aggódnod van,hogy csak 7-8 hetesen van. Illetve foganhattak ugye később is a babák. Gondolom vissza kell majd menned 1-2 hét múlva,addigra már biztosan lesz 😊 Boldog babavárást! 19hkm
2016. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen 1 hét múlva kell visszamennem. Igaz pont ma léptem a 6. hétbe, és ma volt a vizsgálat is. :) Remélem minden rendben lesz...
2016. nov. 16. 13:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is Boldog babavárást kívánok. :)
2016. nov. 16. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
A 6. hétbe léptél (5 hetes +1 napos a terhesség), vagy ma töltötted be a 6. hetet? Nem mindegy, mert előbbinél szinte soha nincs még szívhang, de utóbbinál is sokszor előfordul. Ne aggódj! Boldog babavárást!
2016. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen 1,5 mm volt az embrió, korábban biztosan nem látszott volna még. Annyi, hogy 32 napos a ciklusom így nem is vártam volna korábban embriót.
2016. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 7 hetesen volt előszór.
2016. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma töltöttem be 6. hetet. Tehát holnap leszek 6 hetes+1 napos.
2016. nov. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!