Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen érdemes elmenni az...

6 hetesen érdemes elmenni az első ultrahangra?

Figyelt kérdés
Most vagyok 5 hetes és jövőhéten szeretnénk a párommal elmenni az első vizsgálatra. Érdemes már ekkor elmenni? Első terhességem.
2016. nov. 18. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor már jó lesz.
2016. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lesz már szívhang és akkor kénytelen lesz egy-két hétre rá visszarendelni.
2016. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Het hetesen is boven raersz.
2016. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gond, akkor en inkabb varnek ket hetet meg, de masfelet mindenkepp. Epp betoltott 6 hetesen vagy lesz szivhang, vagy nem, ha nem, akkor elorebb nem leszel, csak max jobban fogsz izgulni. Legalabbis nalam ez igy volt, amikor az egyik terhessegnel tul koran mentem.
2016. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Sokat olvasni,akiknél már volt szívhang is. Én is 6 hetesen voltam először,csak egy üres petezsák volt. Visszarendelt 10 nap múlva és ott volt a picim,szívhanggal. Az a 10 nap rettegésben telt. Én megfogadtam,hogy ha lesz harmadik babánk,akkor ha nem lesz panaszom nem fogok 7. hétnél előbb menni.
2016. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni, de ne ijedj meg, ha nem lát még semmit az orvos! Erősen gépfuggo is, meg foganhatott par nappal később is, mint közép idő, és ebben a korban még 1-1 nap ís rengeteget számít! Nálam hat hetesen semmi nem latszodott, sőt mar majdnem hét hetes voltam. Ket hét múlva kellett visszamennem, akkor gyönyörűen látszott a baba de koranal kicsit kisebb volt :) ezért nem láttuk az elején :)
2016. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem rezeltek be , mert eselteg nincs meg szivhang akkor menjetek. De visszarendel ra 1-1,5hètre! :) boldog babavárást
2016. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Készülj lélekben, hogy nem biztos a szivhang.

Nálunk UH-ra külön időpontot adnak azt úgy, hogy majdnem 7 hetesen legyen az UH. Igen ám de én menzi szerint 6 hetes voltam hétfői napon mikor nőgyógyászhoz mentem és meglepimre csütörtökre kaptam UH időpontot, azt hittem egy hét múlva csak. Egyébként kerek 6 hetes voltam saját számításaim szerint UH-n és 1,5 mm volt az embrió pulzálás volt, azt mondták 5 hetes. Én ennél többet nem reméltem így örültem, de ha nem erre számítok lehet megijedtem volna.. egyébként máris elküldtek védőnőhöz a 12 hetesig több UH-n se lenne, hát, inkább vártam volna még 1 hetet..

2016. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Én elmennék 6 hetesen, csakhogy a méhen kívüli terhességet kizárjuk. Szívhang nem biztos, hogy lesz még, de nem esne nehezemre 2 hét múlva újból elmenni.
2016. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2016. nov. 18. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!