Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Pettingeltünk a barátommal, úgy, hogy én őt, ő engem simogatott. Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy spermium került volna a kezére, mivel nem ejakuált, csak előváladék volt, amicsak az én kezemre kerülhetett, mivel ő nem ért magához. Én a bugyim felhízásakor érhettem magamhoz, és utána, mikor kimentem a mosdóba. A tehességet ennyitől nem tudtam elképzelni, viszont mostmár két hete késik a menstuációm, nem tudom, hogy ire gondoljak. Émelyegtem, szúr a hasam, ezek tudtommal a terhesség tünetei. Össze vagyok zavarodva.
2016. nov. 18. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Sok esély nincs terhességre, azaz nulla. Ha ennyire izgulsz, végy egy terhessègi tesztet, már csak azért is, hogy megnyugodj.
2016. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ettől nem lehetsz terhes, más miatt késik, amúgy egy tesztcsík 400 ft, csak hogy megnyugtasson.
2016. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi esély rá
2016. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi másért késhet ennyit szerintetek?
2016. nov. 21. 13:20
 5/5 anonim válasza:
Bármi. Stressz stb..
2016. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!