Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis ez a...

Szerintetek normalis ez a sulyvesztes / sulygyarapodas? Vajon mitol lehet?

Figyelt kérdés

170 cm es 67 kilo voltam a teherbeeseskor. Miutan kiderult a terhessegem 2 hetig jol voltam, utana elkezdtem fogyni a folyamatos hanyinger miatt. 6-15. het kozott 7 kilot fogytam. 15. het utan vegre elmult a hanyinger, ezutan 3 hetig tartottam a sulyom. Utana 18-27. het kozott visszajott mind a 7 kilo. Tehat 9 het alatt ment le a 7 kilo es utana ugyanilyen utemben jott is vissza.

Most 30 hetes vagyok, 3 hete tartom a kiindulo sulyomat, a 67et. Viszont a napokban ugyanolyan hanyingerem van, mint a terhesseg elejen. Alig tudok enni. Most megint elkezdek vajon fogyni? Normalis ez az ingadozas? Most jelenleg annyi kilo vagyok, mint a terhesseg elott, megis iszonyu neheznek erzem magam, "nehez magamat cipelni", nem tudok jobban fogalmazni.

Ti a 30. het utan meg mennyit hiztatok?

Ez mar a masodik terhessegem, de az elsovel "normalisan", fokozatosan jottek fel a kilok.


2016. nov. 22. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Normalis, mindenkinel mashogy alakul
2016. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!