Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség kb.5. -6. hetében...

Terhesség kb.5. -6. hetében minimális barnázás rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés

A terhességem kb. 5.-6. hetében járhatok, jövőhéten kérek időpontot az orvoshoz.

Lassan 2 hete késik a menstruációm, és 3 pozitív tesztet is csináltam.

Tüneteim még egyenlőre nem igazán vannak, néha van alhasi fájdalom, de kibírható, inkább tompább+ kis mellfeszülés.

Hányinger, hányás még nincs.

2 napja észrevettem, a wc papíron, nagyon pici halvány barna pöttyöt, meg is ijedtem, hogy mitől lehet,

és egész nap ha mentem wc-re figyeltem, de aznap csak akkor az 1szer fordult elő utána semmi.

Másnap szintén csak 1-szer, ha nem nézek rá a papírra észre sem veszem.

Ez mitől lehet? Rosszat jelenthet a babára nézve? Nagyon aggódom!!


2016. nov. 26. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az elso ilyenkor orvoshoz ,ugyeletre kellett volna menni ...

Mire varsz meg ?

Nem birom felfogni, sokan annyira felelotlenek.

Nekem is volt, de nem itt irogattam, hanem egy oran belul a surgossegin ultem.

Akarmi lehet. Haematoma, veteles, prog. hiany, mi nem latunk a hasadba.

2016. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos teljesen kétesélyes a dolog,lehet bajt jelez,lehet semmiség. Én is barnáztam,de azonnal dokihoz rohantam,kaptam progeszteronpótlást és Rutascorbint. Nem derült ki mi okozta,de a biztonság kedvéért 12.hétig szednem kellett ezeket. 21hkm
2016. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap pontosan ugyan ez volt. Reggel volt egy egyértelmű barna foltom, aztán vártam, hogy ismétlődik-e, mert nem akartam fölöslegesen azonnal rohanni az orvoshoz. Délután ismét volt egy folt, ami mondjuk elég nehezen eldönthető volt, hogy barnás-e, vagy sem, de a biztonság kedvéért elmentem este az ügyeletre, hogy nehogy hétvégén szembesüljek nagyobb problémával. Progeszteron hiányt jelent, kevés a sárgatest hormonod, ami vetéléshez vezethet. Nekem ultorgestant irt fel az orvos. Volt ultrahang is, hogy rendben van-e a magzat. Szinten 6 hetes vagyok. Menj el az ugyeletre!
2016. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En ilyenkor azonnal mentem az orvoshoz. Sargatest hormont kellett szednem, valoszinuleg hormonhiany okozza nalad is a barnazast.

Az lenne baj, ha elenk piros verzesed lenne.

Viszont a barnazaskor is minden esetben orvoshoz kell fordulni!

2016. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam vissza a kerdesed, hogy csak jovo heten fogsz idopontot kerni!??? Ne!!! Menj a terhes ambulanciara azonnal!
2016. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!