Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz szivárgása folyama...

A magzatvíz szivárgása folyamatos? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Félidős vagyok és tegnap és ma is zuhanyozás után 20-30 perccel vízszerű valami folyt végig a lábamon , de csak egyszer, mindkét nap. Lehet ennyire vízszerű a folyás? Vagy lehet magzatvíz szivárgása is? Vagy akkor az folyamatosan csordogálna?
2010. ápr. 30. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy folyamatos legyen, viszont nálad még nagyon korai, mindenképp keresd fel az orvosod, vagy legalábbis hívd fel, ha lehet még ma.

Nem akarlak megijeszteni, de jobb az óvatosság!

2010. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam szakaszosan ment el a víz (szülés előtt). A feje nem jól illeszkedett a szülőcsatornába és ahogy próbált lejjebb kerülni és mozgatta a fejét, jött a víz. Nekem olyan érzés volt a magzatvízfolyás, mint, amikor menszesz közben nagyobb darab "vérköteg" távozik, csak több jött ki.

De szerintem is hívd fel a dokidat, fő a biztonság!

2010. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj be inkább dokihoz, és nézetsd meg, de nálam tök ugyanez volt.

Nekem kb a 25. héttől jött elő, hogy zuhanyzás után, törölközés után-közben, mintha valami végigcsordulna a lábamon. Rájöttem, hogy csak folyás.

A dokim is azt mondta, ha átázik a tisztasági betét, akkor az víz, és akkor kórház, ha nem ázik át, hanem beszívódik, illetve foltot hagy, akkor az folyás. Néha nehéz megkülönböztetni.De ami érdekes, nekem ilyen érzésem csak zuhany után volt, de több alkalommal is!

35 hetes km

2010. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Nekem is csak zuhany után van! Egyébként ülve zuhanyozom.

2010. ápr. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!