Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy éve próbálkoztunk már a...

Egy éve próbálkoztunk már a párommal, hogy teherbe essek, úgy voltam vele, ha jön jön ha nem nem, nem voltam érte nagyon oda. Sőt elkönyveltem magamban, hogy nem is lehet gyerekünk. De?

Figyelt kérdés

Most teherbe estem és úgy érzem nagyon nem szeretnék gyereket,reggelente sírva ébredek,stb.

Volt már így valaki?Egy idő után tudott mégis örülni?Nagyon aggódom,hogy nem fogom tudni elfogadni!

25/N


2016. nov. 27. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Minden rendben lesz.Egy kicsit megijedtél a feladattól,de biztos,hogy jó anya leszel.Utána pedig te leszel a világon a legboldogabb.Sok erőt kívánok.
2016. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy év után feladtad? Ugyan, ne viccelj már... Mi 5 éve próbálkozunk és most sikerült. Én is sírva kelek, fekszek, de azért, mert örömömben zokogok. Én erre mondtam mindig, hogy igazságtalan a sors! Akinek egy év alatt összejön, nem örül, nem várja a babát, másnak meg évekig kínlódnia kell, orvoshoz járkálni, ne adj isten vetélést átélni...
2016. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg tudod fogalmazni, hogy mit nem szeretnél?
2016. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Normális, ha megijed az ember lánya de minden reggel sírva ébredni szerintem nem fér bele.
2016. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

En is igy voltam.

A ferjem erre kitalalta h menjunk kisgyerekes baratokhoz at, meg a novere is pont szult. Sokat jartunk oda is, hamar megjott a kedvem! :)

2016. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor minek mentél bele a baba vállalásba, ha egyértelmű, hogy nem szeretted volna és most itt az eredménye. az igaz hogy igazságtalan az élet. mi is két éve szenvedünk a babáért, márciusban lombik és én meg azért kelek reggelente sírva, hogy miért nincs babám. Hát ja.... ilyen az élet sajnos.
2016. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Csak abba gondolj bele, hogy neked hogy esne, ha anyukad azt mondana, hogy minden reggel sirt, mikor varandos volt es nem akart teged..!???

Biztosan fognak ezek az erzesek valtozni, hisz nem hallottam még olyanrol, aki ne szerette volna a gyerekét, dehat akkor hamarabb kellett volna ezen elgondolkodni, hogy még nem akarsz babat...

2016. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó. Képzeld, az én anyám őszinte volt, a kapcsolatunk is mindig az volt. Megmondta, hogy nem várt engem, borzasztónak találta a terhességet és az utána való egy évet. Hogy esett? Sehogy, örültem, hogy őszinte és nem hazudik!!!! Hagyjuk már ezt a lelkiterrort. Nem mindenkinek habosbabos a dolog, képzeld, másnak van élete azon kívül is, hogy szaporodik, nem ezt tartja élete csúcspontjának és céljának (de természetesen ott van a top5ben).

Kérdező! Persze, hogy fogsz neki örülni, marhaság, hogy azonnal kialakul a kötődés (az esetek nagy százalékában nem ez a helyzet). Mi is vártunk mindkét gyerekre, de sosem sírtam az örömtől, mert terhes lettem és egyik sem volt a kedvenc 9 hónapom. Szóval fel a fejjel, jönni fognak előbb-utóbb azok az érzések, amiket úgy érzed, hogy azonnal érezned kellene ( DE NEM KELL!!!!).

2016. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as valaszolo! 7-es vagyok. Eloszor is koszi a lepontozast :-)


Sajnalom, hogy nem orult neked anyukad, valoszinuleg ebbol adodik nalad az, hogy amit a mas no a vilag legcsodalatosabb dolganak el meg, hogy gyermeke szuletik, azt te nemes egyszeruseggel csak szaporodasnak nevezed...

Tudtommal az allatok szoktak szaporodni, de ahogy erzed :-)

2016. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert szimpla szaporodás, nem kell túlmisztifikálni. :) És igaz, a világ EGYIK legcsodálatosabb dolga, lehet vkinek az egyetlen, nekem ezen kívül még elég sok nagyon csodálatos dolgom van. Nagyrészt a gyerekeim körül forog a világ (nyilvánvaló, hisz még ránk szorulnak), de másban is lelem örömöm. :)
2016. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!