Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után (1 évvel, nem...

Szülés után (1 évvel, nem volt azóta menses), esetleg lehetek terhes? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Van már két gyerkőcöm, a kisebbik épp ma 1 éves :) Szoptatom a kislányomat és szülés óta még nem menstruáltam. Védekezünk, de azért nem a legnagyobb elánnal. Azt vettem észre, hogy 5 napja, minden délután "rossz a gyomrom", émelygős vagyok, de egész délután. Reggel és délelőtt semmi bajom, de délutánra mindig kivagyok. Most délután csináltam egy tesztet, negatív lett. Ettől függetlenül előfordulhat hogy terhes vagyok? Volt már így valaki? Azért is vagyok bizonytalan, mert a 2 kicsimmel csak a pozitív teszt utáni időszakban jöttek a tünetek inkább, igaz, akkor hasonló volt mint most, kifejezetten sose hánytam, csak a rossz gyomor és émelygés volt. Köszönöm előre is a válaszokat.
2016. nov. 28. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Azota kiderult vmi?

Nekem szules utan 16 honapig nem jott meg,addig szoptattam :)

Ugyh lehet ezert.

Ha bizonytalan vagy probalj tesztelni ujra v menj dokihoz.

2017. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!