Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, eddig...

23 hetes terhes vagyok, eddig nem vol hajhullási problémám. Most azt vettem észre, hogy egyre jobban hullik. Régen mindig ricinusolajas pakolást használtam, azt terhesen is lehet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, mivel a pocakolajba is tesznek ricinus olajat, amivel a stirák elleni gyógyszertárit csinálják. Én legalábbis ezt olvastam, de ez nem 100%.
2016. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺ ment a zöld kéz 😊
2016. nov. 29. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz,de nem fog érdemben hasznalni.A hormonváltozás miatt hullik a hajad.Azon sajnos egy pakolás nem segít.
2016. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Terhesség alatt nem szokott hullani, sőt. Nincs vashiányod?
2016. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalhatsz. Enis hasznaltam elotte, utana is. De nekem csak vastagabb, fenyesebb hajszalaim lettek semmit nem segit a hajhullason
2016. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt jó lenne orvosnak megmutatnod, mert a terhesség alatt sűrűsödik a haj. Elviekben fénytelenebb lesz, de hullani nem hullik, hanem pont ellenkezőleg. Ez hormonális probléma lehet és azt azért is lenne érdemes mihamarabb közölnöd az orvosoddal, mert a hormon problémák a babának sem jók!
2016. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek hematológushoz, mert vérszegény, vashiányos vagyok és autoimmun betegségem van. Akkor valószínű, hogy ezekkel függ össze, holnap megemlítem a dokinak. Köszönöm a segítséget, mennek a zöld kezek ;-)
2016. nov. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!