Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis dolog, hogy 180g ch...

Normalis dolog, hogy 180g ch dieta mellett 2kilot fogytam 3het alatt?

Figyelt kérdés

15kilo plusznal tartottam 31 hetesen..most 13kiloval mutat tobbet a merleg a terhesseg elotti sulyomnal igy a 34.heten. Sok zoldseget, sovany hust, tejtemeket fogyasztok.. A baba sulye pedig szepen gyarapodik. Megis 2kg minusz es latom is magamon. Masnak is volt igy?

Koszonom szepen!



#terhesség #fogyás #180g ch dieta
2016. nov. 30. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csökkented a Ch bevitelt akkor a szervezet víztartalma is csökken, mert ürül a glikogén az izmokból, ezért látványos kilókban a CH diéta hatása a első hetekben. Ez nem baj, lehet csak víz, de ha kis zsír is ment le az sem baj! Igazából a vízzel is jól jársz, legalább nem fogsz annyira vizesedni.


2-3 kiló amúgy is ingadozik, nem terhes embereknél is.

2016. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is vízre gondolok, de kevés az infó. Ha nincs nagy kalóriadeficit, nyilván nem fogy az ember ilyen gyorsan, hacsak nincs valami nagy baja (felszívódási probléma, akármi, de az azért, gondolom, feltűnne).

Ennél jóval többet tud ingadozni a testsúly nulla fogyás mellett.

2016. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35 hetesen kellett kezdenem a diétát, 2 hét alatt 1,5kg-ot híztam, a diabetológus teljesen kiborult és onnantól írnom kellett neki hogy mikor mit és mennyit eszek.
2016. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kitti85 ***** válasza:
26 hetesen kezdtem 160ch diétát terhességi cukor miatt. 55kgal indultam és 64 voltam akkor. 37. Héten 62kgal mentem szülni. Baba is szépen hízott. Hazaérve 56kg lettem. Én örültem neki sokkal energikusabbnak éreztem magam. Most 5 hetes a kicsi és sajnos állandóan éhes vagyok :(
2016. dec. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!