Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy oldjatok meg a vizsgál...

Ti hogy oldjatok meg a vizsgálatokat ha a nagyobb gyerekre senki nem tud vigyázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy eddig havonta egyszer kellett járnom nőgyógyászhoz, védőnőhoz plusz az a pár uh vérvétel volt. Mindig meg tudtam oldani hogy vagy párom vagy anya olyankor segített és addig vigyázott a nagyobbikra míg elmentem a vizsgálatokra. A lányom 22 hónapos. Viszont most 33 hetes vagyok és jön terhesség végén az nst és az első babát tulhordtam, volt amikor már naponta kellett járnom. Viszont most az aggaszt hogy nem fognak tudni naponta kétnaponta vigyázni a nagyobbra és ha nekem menni kell vizsgálatra akinek van nagyobb baba hogy oldotta meg? Oda csak nem tudom bevinni mert ott le vagyok ültetve nem jarkalhatok lányom meg egy percig nem ül meg. Fogalmam sincs hogy oldjam meg ha nincs semmi segitsegem pedig biztos nem én vagyok egyedül ebben a helyzetben.. De tanácstalan vagyok.



2016. dec. 1. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a babyszitter.
2016. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Bébiszitter. Esetleg ha van a környéken valamilyen gyerekfelügyelet, ahol 1-2 órát be lehet adni a gyereket.

Vagy felénk van olyan, hogy a bölcsiben pár órát beveszik a gyereket (na nem minden nap) pár száz forintért.

2016. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Magaddal viheted, lekezelik ott a helyzetet.
2016. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk a szomszédomra rátudom bízni, ha ilyen helyre kell mennem. Ha jóban vagy szomszéddal, megpróbálhatod.
2016. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
.indig úgy kerestünk időpontot hogy jó legyen
2016. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Beszéld meg a védőnőddel,biztosan találtok megoldást.Ha csukható a szoba szerintem simán megoldható,h némi játékot viszel magaddal + valami rágcsát,ennivalót,innivalót neki.Nálunk(külföldön) alapból egy nagy kosár játék van bekészítve a gyerekeknek a nőgyógyászaton ahova jártam és több anyukát láttam kicsikkel bejönni,úgyhogy annyira nem vészes a helyzet sztem ha magaddal viszed.Nálunk mindig műszakegyeztetés volt,így megúsztam a magammal vitelt...
2016. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk egy szobában 4 nst-készülék van, így nem lehet vinni gyereket. Egy 22 hónapos ritkán ül el 20-40 percet nyugiban.


Arról nem beszélve, hogy mellőlem kaptak ki egy terhes nőt nst-ről hogy most azonnal császár - akkor mit csinálsz vele?


Nekünk sikerült családon belül megoldani, de ha nem sikerült volna akkor bébiszitter lett volna vele.

2016. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vittem magammal/a szülésznőm (fogadott) vigyázott rá közben, ha elunta velem a színezést, olvasást. A második és a harmadik terheségem is végigasszosztálta egy-egy gyerek, élvezték a sok izgalmas vizsgálatt, kütyüket
2016. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Marad az hogy hétvégente jársz NST-re, amikor itthon van a család többi tagja és van ki vigyázzon rá vagy másik megoldás hogy keresel egy bébiszittert, nem muszáj otthon hagynod a gyerekkel, szerintem az is megoldható hogy megy veletek a vizsgálatra és amíg te bent vagy addig vigyáz kint a kicsire. A gyereked is felügyelet alatt lesz és neked is lesz egy beszélgető partnered amíg a vizsgálatokra vársz.
2016. dec. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell leszólni rögtön ilyen bunkón.Leírtam,h nálunk hogy van és mint láthatod az alattam lévő is leírta,h ő is vitte magával,ha elunta magát a védőnő átvette.Egyéként azért írtam,h ha csukahtó az ajtó,mert itt sose bolt 2 kismama egyszerre nst-n..!Mivel monden kórház más így azt sem lehet tudni,h a kérdezőnél hogy van.Ha azonnali császár lenne akkor nyílván a gyerek apját is elengednék a munkahelyről,m nem mindegy,h nst-re mész vagy azonnali csàszàr lesz,m ugye szülèsnèl itt azonnali 2 nap rendkívüli szabi jár!.Ennyit erről..
2016. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!