Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba-mama kapcsolatanalízist...

A baba-mama kapcsolatanalízist ismeritek? Próbáltátok már? Mi a véleményetek róla? Ha nem így, akkor hogyan próbáltok kapcsolatot teremteni a babátokkal és hogyan próbáljátok közvetíteni felé, hogy szeretettel várjátok őt, vigyáztok rá, stb?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

lehúzás, kamu


[link]

2016. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyobbik fiamnál végigcsináltam és most a kisebbiknél is járok. Ez teljesen más dimenzió, minta amikor otthon teszem a kezemet a pocakomra. Egy relaxált állapotba kerülsz és a baba képeket közvetít feléd. Nálam legalábbis. Lehet kamuzni, meg lehúzásnak nevezni. Vannak technikák, amivel a végén a születést könnyíted meg. Pl. tükörjáték vagy a korábbi vetélést engeded el. Nekem pl. szülésnél is alkalmaznom kellett a tanultakat, mert a fájásaim túl rövidek voltak. Miután relaxált állapotban felvettem a kapcsolatot, tankönyvi összehúzódásokat produkáltam és pikk-pakk meglett a fiam.31 hkm
2016. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Atyaég ennyi baromságot rég láttam egy helyre összehordva. Aki ezt elhiszi meg fizet is érte meg is érdemli 😁
2017. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!