Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+3 hetes vagyok. Folyton...

13+3 hetes vagyok. Folyton nyilal a jobb oldali petefeszkem. Ha kohogok akkor nagyon faj. Baj van?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat nyilalt a jobb petefészkem. 12 hetes ultrahangon mondtam a dokinak, hogy nézze már meg. Azt mondta, hogy semmi rendelleneset nem lát. Most 17 hetes vagyok és már nem fáj. Ha aggódsz akkor inkább nézesd meg a dokival, de szerintem ez természetes a terhesség során.
2016. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem időnként szokott fájni, terhességtől függetlenül. PCOS-em van, de a bal petefészkemben sok a ciszta.

Most a negyedik terhességem alatt az 5. héttől érzem, ezért rohantam orvoshoz, mert attól tartottam, ez egy méhen kívóli terhesség. Először azt mondta a szonográfus, akihez a doki küldött, hogy a sárgatestet termelő valami, örüljek, hogy ott van, attól nem vetélek el. Később azt mondták, hogy nő a méhem. Váltottam dokit, neki van saját UH-ja, nagyon alaposan megvizsgált kézzel is és azt mondta, hogy szerinte a tartószalagok már megnyúltak a sok terhesség miatt és ezért érzem, hogy fáj és nyilall, húzódik. Jelenleg 17 hetes kismama vagyok és lehet benne valami, mert amikor rugalmas pocaktartó van rajtam, akkor sokkal kevésbé érzem, hogy nyilall. Egyébként nem nagyon látszik még a hasam, ettől függetlenül tényleg a szalagok lehetnek a ludasak. Alkatfüggő is állítólag, hogy kinek hányadik terhessége alatt és hányadik héten jön elő.

2016. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost. Ennyiből nem lehet diagnózist mondani. Ha ciszta, az se mindegy, hogy mekkora, mennyi, milyen. Nekem okozott gondot ciszta. Menj orvoshoz.
2016. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is igy voltam csak a bal oldalon annyi kulonbseggel hogy en nem tudtam megmodani mim gorcsol. Eloszor nogyogyaszhoz futottam azt mondtak nem nogyogyaszati problema. Egy het mulva megismetlodott annyira fajt nem tudtam felkelni az agybol akkor gasztrora kuldtek es hasi ultrahangra. Nem talaltak semmit minden rendben. Azt javasoltak hagyjam abba a femibiont es fussak meg egy kort nogyogyon. Ott semmit nem mondtak csak hogy szedjek tobb magneziumot. 3x2 re emeltek a napi adagom amitol jo kis hasmenesem lett. Itt beferztem nem szedek semmit anyaink sem szedtek meg sem volt semmi gondjuk. Most mar egesz jol vagyok :) 16hkm
2016. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, no benned egy gyerek, lesz ez meg cifrabb is.

Jarj terhesgondozasra, ott havonta neznek ultrahanggal, ha bajod van, szolnak.

2016. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!