Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A teszt pozitív, de a nőgyógyá...

A teszt pozitív, de a nőgyógyász nem látott semmit hüvelyi ultrahangal. Azt mondta vagy méhen kívüli terhesség vagy nagyon kicsi és még nem látni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,4 hetesen nekem még nem látta, túl korai volt, két hét múlva kell mennem.Ne idegeskedj nálad se lesz semmi baj,biztos korai volt,addig is várj türelemmel.Biztos mondta mikor menj vissza.
2008. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet meg is válaszoltad!

Ez pontosan azért van m, mert a 4-5 hetes terhességnél még nemigen látható szívhang, legalábbis ritkán..

Gondolom visszahívott a dokid..Ezenkívül valóban lehet méhen kívüli, de az hamar kiderül..figyelj a vérzésekre, mivelm méhenkívüli gyanus vagy , minden vérzéssel járó görcsnél azonnal kórház!!


Mikor jött meg az utolsó mensid?-onnan kell számolni a heteket..és annál lehet még fiatalabb a terhesség, mert lehet a peteérés nem pont félidőben volt.

2008. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt mondta menjen vissza az orvoshoz a bnőm
2008. okt. 6. 18:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah a kérdés át lett írva szóval nem úgy írtam ,hogy én mire számíthatok :S de így jobb ty.
2008. okt. 6. 18:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Nah..menjen vissza orvoshoz 1 hét múlva..tiszta ideg vok mert rádásul 3 hónapja volt egy missed ab-ja
2008. okt. 6. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan meg van az a baba, csak még ilyen korán hüvelyi UH-val sem lehet látni!

Drukkolok, ne idegeskedjetek!

Igyon palástfűteát a párod, az progeszteronpótló, erősíti a méhet, segíti a tapadást is!

Sok boldogságot, és CSAK pozitívan!

2008. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tényleg még nagyon korai volt az uh. Tudom, hogy ilyenkor az idő nagyon lassan megy, de kitartás. Én hétvégén ajándékoztam meg a párom egy pozitív teszttel és már most alig bírok magammal, hogy mikor mehetek uh-ra.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2008. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2008. okt. 6. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl korán mentél. Tudom milyen stresszes az első időszak, mindannyian keresztül mentünk ezen, de nem tehetsz mást, mint vigyázol magadra, ne emelgess, próbálj pihenni, és kívánom neked, hogy csak úgy repüljön számodra az idő.
2008. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!