Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes vagyok, fáj a hasam ha...

6hetes vagyok, fáj a hasam ha behuzom, kozepes fajdalom?

Figyelt kérdés
Ma bekellett húzni a hasam, es fájt.most este behùztam megint, elegge faj. ( kivancsi voltam fáj-e mèg?) Ez normalis? Neha gorcsolok. Bele nyilalgat a hasamba neha pici fajdalom. Neha kicsit erosebb.

2016. dec. 7. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Mèg annyi, hogy az alhasam megvan duzzadva ( nem puffadok) es tudom, h inkabb 12 hetes kor után latszik. Es ezt nemtudom hova tenni.
2016. dec. 7. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes létedre egész helyesen írsz
2016. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valòszinűleg ebben a tèmakörben egyertelmű mièrt csak ennyit ìrok. Egyèbkènt eleg lassan tudnèk helyesen írni nèmet bill.rol kicsit sokaig tart. Meg siettem is! Bocsanat.

Es igen 6hetes TERHES VAGYOK !

2016. dec. 7. 22:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Remelem, hogy kapok normalis valaszt is! :)
2016. dec. 7. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok változás zajlik odabent, nő-tágul a méh, valószínűleg ettől fáj. Ha nincs erős görcsös fájdalom és/vagy nem vérzel, barnázol, nincs baj.

Azt viszont azért ajánlanám, hogy ha nem muszáj, ne húzogasd be a hasad, mert ez nem ajánlott terhesen, fölöslegesen terheled a méhed.

2016. dec. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemfèrtem el valahol ezert húztam be a hasam. Koszi a segitseget!:)
2016. dec. 8. 06:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem abnormális, amit érzel! Nő a méhed, ezért szúr, húzódik. Ráadásul arra is számíts, hogy ez napról napra változó lesz. Egyik nap szúr, másik nap semmi, aztán következő nap görcsölget, majd megint szúr pár napig, aztán megint semmi és így tovább. Teljesen kiszámíthatatlan ez a tünet. Csak azért szólok előre, mert mikor rájön az ember, hogy normális ez a fájdalom, akkor utána attól pánikol be, ha elmúlik egy-két napra :)

Én 7 hetes vagyok és nekem is megváltozott a hasam mérete. Nadrágban már most kényelmetlen, nem is veszek fel nacit, csak szoknyát, vagy ruhát, hogy ne nyomja semmi a hasamat. Most még természetesen nem a baba miatt nagy, hanem a méhed van megnőve, ahogy nekem is. Nekem az orvos is mondta, hogy jól megnőtt a méhem, sok helye lesz a babámnak. Nálunk például családi vonás, hogy hamar nő. Mamámnak és anyumnak is nagy volt. Anyumra 6 hónaposan azt hitték, hogy ikrekkel 8 hónapos, holott egyedül voltam :)

2016. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ne húzd be, ha nem muszáj. :) A hasizomgyakorlat tilos ilyenkor, nyilván nem véletlenül. Ez meg pont olyan.

2. Vegyél be magnéziumot és pihenj sokat.

3. Hordj lazább ruhákat.

2016. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!