Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vészes terhessé...

Szerintetek ez vészes terhességi hányás?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen? Nagyjából a 7. héten kezdődött, naponta 4-6 hányás, így nagyjából semmi étel és kevés víz marad meg bennem, állandó hányingerem van. 5 kg-t fogytam. Le vagyok gyengülve, a házimunkát is nehéz megcsinálnom, dolgozni nem tudok. Pár napja volt 2 nyugis nap, amikor csak reggel és délelőtt hánytam, emiatt gondolom, hogy talán nem vészes terhességi hányás. B6 vitamin nem hat semmit.
2016. dec. 9. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell erezni, hogy hogy vagy! En a 7. heten kerultem korhazba a napi 10 rokazasommal, de itt mar semmi de semmi nem maradt meg bennem! En a 4. hettol hanytam napi 4-6 alkalommal es a 7. hetre csucsosodott ki! Itt mar jartanyi erom nem volt... Alig birtam elbotorkalni a magandokimhoz, hogy csinaljon velem valamit mert meghalok! 😬

Masnap reggel a korhazban kezdtem egy wellness hetveget! En nem tudom hany uveg infuziot locsoltak belem, de hatott mert csak parszor oklendeztem naponta mig bent voltam!

Na miutan kiengedtek a hanyas folyt.kov de mar csak napi 2-3x, ez kitartott a 12. hetig.

Ha nagyon rosszul erzed magad es valoban semmi sem marad benned menj orvoshoz!

2016. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálam is ez volt a 14.hétre múlt el teljesen. Amíg nem száradsz ki sokat nem tesznek ellene,ha bemész a kórházba kaphatsz infúziót vagy befektetnek,így folyamatosan pótolják a folyadékot. Nálam vérnyomást mértek, EKG-ét csináltak,azt mondták a keringést nem zavarja az állapotom így hazaküldtek. Megnézték uh-on a babát is,aki aludt,egyáltalán nem zavarta,hogy épp a "halálomon vagyok" Nekem a jéghideg kóla és a mentolos cukor sokszor segített. Kitartást! 22hkm
2016. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Fogadd őszinte együttérzésemet, én a 6. héttől a 17.-ig hánytam, eleinte csak elviselhetetlenül émelyegtem reggeltől estig, aztán ez napról napra rosszabb lett, végül már éjszaka is rosszul voltam. Nem írtad, hanyadik hétben vagy, de a napi négy-hat hányás elég sok, nem ártana egy-két infúzió.

Nekem a tonik és a (ne küldj el a francba) fehér fröccs segített a legtöbbet, minden más totál hatástalan volt. (Az utóbbiról annyit, hogy korábban soha nem ittam ilesmit, nyári terhességem volt, és a férjem egyik nap csinált magának, és muszáj volt megkóstolnom. Állati jólesett, és jobban is lettem tőle. Persze ez nem jelentett vedelést, egy háromdecis pohár vízbe öntöttem kb. 3-4 cl bort. Viszont amikor elmúlt az émelygésem, többé már nem tudtam meginni ugyanezt. Barátnőmnek a citromos víz váltotta ki ugyanezt a hatást).

Szívből kívánom, hogy mielőbb jobban legyél.

2016. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat! Nehéz eldönteni hol van a határ, amikor már infúzió kell, ma is tudtam enni egy keveset, de messze nem felnőtt adag.
2016. dec. 10. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3.vészes hányósom. Nem kaptam infuziot. Elsövel tizpercenkent hánytam.
2016. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 én úgy vagyok vele, ha nem megyek dokihoz akkor tuti nem kapok se infúziót, se gyógyszert, hányhat otthon az ember bármennyit. Ma 55,6 kg vagyok és 61-röl indultam, 11. héten, a gyereknek sem jó, ha ki vagyok száradva, de nem akarom tulparázni sem, nem tudom üilyen szinttől veszélyes ez a dolog.
2016. dec. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!