Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Örökölhető a problémás terhesség?

Örökölhető a problémás terhesség?

Figyelt kérdés
Koraszületés, halva születés, missed ab... ha anyukámnak mindez volt, én mire számíthatok?

2016. dec. 10. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

A fizikàlis dolgok miatti problémàk igen, a többi nem.


Hogy értsd: fizikai méh elvàltozàs örökölhető, és emiatt lehet vetélés is pl vagy a méhszàj elégtelenség a néha sajnos velejàró koraszülés


Az, hogy végig hànyod a terhességet vagy sokat görcsölsz az nem örökölhető. Az hogy a babànak vmi fejlődési rendellenessége van ami miatt méhen belül elhal, megint nem örökölhető.

2016. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

1# es vagyok



Pl én örököltem a hàtrahajló méhet,ami miatt borzasztó menstruàciós fàjdalmaim voltak,mint anyukàmnak, de ez a terhességeimet nem befolyàsolta


Anyunak volt 4 méhen kìvüli terhessége,mert sokszor volt gyerekként felfàzva amitől hegesedtek a petevezetékei ki is vették végül mindkettőt. Ezt nem lehet örökölni, nekem nem volt méhenkìvüli terhességem.

2016. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méhnek semmi köze a borzasztó menstruációs fájdalomhoz, nekem is hátrahajlik és a legtöbb ismerősömnek is, még sincs ilyen gondunk. Hogy mire számíthatsz az attól függ anyukádnál mi okozta ezeket. Ha örökölhető hajlam, mint pl. inzulinrezisztencia, akkor lehetséges, de ha erős dohányzás, akkor nyilván nem. Az okokat kell pontosan tudni, onnan lehet következtetni, de az is csak egy lehetséges verzió, nem feltétlenül lesz úgy veled is.
2016. dec. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Minden terhesség mást. Én 26. Hétre születtem. És most vagyok 36 hetes kismama szóval nem örököltem azt hogy korán fogok szülni.. Bár én is paráztam tőle.
2016. dec. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj 3-as legyél màr okosabb a nőgyógyàsznàl. Biztos 2 diplomàs nőgyógyàsz- belgyógyàsz vagy.Marha. Attól hogy neked csak hàtrahajlik egy dolog csak az esetek 60-70%- ban le is van tapadva ìgy pl terhesség elején illetve a méh "mozgàsànàl" amikor elszakad onnan fàjdalmat okoz. De milyen jó, hogy te ilyen qrva okos vagy.

Aztàn meg jól leìrod ugyanazt, amit én. Szànalmas vagy.

1#es

2016. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Drágaságom, te kis MARHA, igen sok esetben okosabb voltam életem során a nőgyógyásznál, belgyógyásznál, sőt az endokrinológusnál is, ennek vagyis magamnak köszönhetem hogy az egészségem nagyjából helyreállt és van 2 gyerekem. Sok év félrekezelés után vettem saját kezembe a sorsom, úgyhogy engem evvel a maradi dumával hogy az orvos a mindent tudó, mert ő egyetemet járt nem tudsz lenyűgözni. :D 60-70%? :D egyik ismerősömnek sincsenek fájdalmai menzesz alatt, szóval a doki is meg te is tehettek egy szívességet! ;)
2016. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező nem 100%,hogy öröklöd szülést,terheséget,nagymamáidtol,és édesanyádtol
2021. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!