Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól nem fértetek már...

Mikortól nem fértetek már bele a meglévő nadrágjaitokba?

Figyelt kérdés
Úgy értem a terhesség kb. hányadik hetétől?
2016. dec. 11. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire általános, de én már 5-6 hetesen annyira puffadtam, hogy kényelmetlenek voltak a farmereim. A lazább derekú nadrágjaim még hónapokig jók voltak, a farmereket viszont nem bírtam elviselni.

Amúgy van olyan, aki végig a normál nadrágjait hordja, ha annyira csípőnadrágok, hogy nem ér a hasáig.

2016. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A 14-15. hét óta kismama nadrágokat hordok. Közepes testalkatú vagyok. Súlyra még nem híztam. 18 hetes kismama vagyok
2016. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 16-17 héttől a szűkebb fazonu farmerek már nem jönnek fel, vagy nem kényelmesek. A kicsit lazább, tágulékonyabb nadrágjaimat még hordom. Vékony testalkatú vagyok, és nem is nagyon hìztam eddig. 22 hetes vagyok jelenleg, és 3. Baba.
2016. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én végig tudtam volna hordani a nadrágjaimat, méretben jók voltak, csak ahogy az első hozzászóló is írta, nem bírtam a hasamon elviselni semmit.
2016. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én az 5. hónap környékén kezdtem hordani kismama nadrágot. De végig rámjöttek a nadragjaim (ezek csípőnadrágok voltak), hordtam is, ha éppen a kismama nadrágok mosásban voltak.
2016. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a 25. hétig a meglévő nadrágjaimat hordtam,aztán a farmerjeim elkezdtek kényelmetlenek lenni, úgyhogy a harmadik trimeszterre már feltankoltam kismamaruhákból.
2016. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5. honapban vettem kismama farmert. A legginseim jok voltak szinte vegig, csak nem huztam a hasamra.
2016. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En kb a 20. hetig hordtam a meglevo nadragokat, ezek mind csiponadragok voltak. Azutan mar nyomtak az alhasamat ulesnel, nem volt kenyelmes, de meg a terhesnadragok sem, pedig tobb fazont megvettem. Nem volt nagy hasam es csusztak le, bonek ereztem oket.

Igy kb 26-28 hetes korig nagyreszt harisnyat hordtam es szoknyat, vagy leggingset hosszabb felsovel.

28 het utqn mar megallt rajtam a terhesnadrag (mondjuk kenyelmesnek soha nem ereztem), de tel lett, igy muszaj volt hordani. De alig vartam, hogy megszuljek es tobbet ne kelljen felvenni...

2016. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhességemnél egyre előbb kellett,mert "szétment" a csìpőm.

1. Baba kb 12-14 héten

2. Baba 10 hét körül

3. 6-8 hetesen a puffadàs miatt is

De a harisnyàimat/ leggingseket pl a 16. hétig, amìg nem volt làtvànyos a pocak tudtam hordani.

2016. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20-22. hétig hordtam a szoknyáimat, nadrágjaimat, addig szinte nem is látszott, hogy babát várok, akkor viszont hirtelen nagyon nagyon nőtt, onnantól kellett kismamaruha.
2016. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!