Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mesélnétek furcsa, szokatlan...

Mesélnétek furcsa, szokatlan terhességről saját vagy ismerős esete alapján?

Figyelt kérdés
Pl. hónapokig menstruált az illető a terhesség alatt, annyira keveset hízott, hogy észre sem vették, hogy terhes, sokadik hónapban tudta meg, hogy terhes, hasonlók...

2016. dec. 11. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm hasfájással ment be a kórházba és babával jött haza. Állítólag nem tudta, hogy terhes (mondjuk ezt kétlem). Nagyon vékony lány, és tényleg semmi nem látszott rajta, tök lapos volt a hasa. Meglepődtünk rendesen...
2016. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Első válaszolò. Ez valami hihetetlen, az oké hogy nem látszott rajta de az utolsò időben olyan intenzìvek a magzatmozgások hogy amiatt észre kellett volna vennie. Vagy azokra mit mondott?
2016. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen sorozat az egyik csatornán. Abban van, hogy van, akivel többször megesik.
2016. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Pontosan soha nem derült ki, hogy tényleg nem tudta, vagy csak titkolta. Ha szóba került nagy hallgatás volt a dologról. Mindenki szerint tudta, csak nem merte elmondani. Nagyon fiatal volt, alakalmi kapcsolatból lett a baba. Egész idő alatt csak a derekát fájlalta.
2016. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ket ismerosom is menstrualt. Az egyik a masodik honapban ment el orvoshoz, a masik ismerosomnek mind a ket terhessege ilyen volt, es ebbol az egyiket a negyedik honapban fedezte fel.
2016. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Többször hallani olyasmiről, amiről az első ír. Állítólag a babák megérzik, ha nem akarják őket, és beindul egy védelmi mechanizmus, és "meghúzzák magukat" - ezért nem kerekedik ki a has és ezért olyan minimális a magzatmozgás, hogy az anya (ha mentálisan elég erősen tagad), akkor magának sem vallja be, hogy terhes.

Az egyik felem ezt nem tudja elképzelni, de mivel rendszeresen vannak példák erre, meg kell állapodjak "magammal" abban, hogy a természet csodákra képes...

2016. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen volt a menzim. PCO és enyhe IR is van az orvosok már 16 éves koromban meg mondták hogy nem lehet gyerekem mert katasztrófális a petefészkem. És most itt vagyok 36 hetes kismama a baba természetes úton spontán fogant.
2016. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3., meg tudod mondani a műsor címét, vagy hogy melyik csatin adják?
2016. dec. 11. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! TLC- Nem tudtam, hogy terhes vagyok
2016. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!