Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás mindig visszajön,...

Barnázás mindig visszajön, utrogestan mellett. Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
Volt egy spontán vetélésem majdnem 1 éve, 5 hetesen, műtét nem kellett. Most 8 hetes vagyok. 5 hetesen kezdtem barnázni, akkor az orvos nem írt semmit 4-5 nap volt, azátn elmúlt. Pár napig semmi majd újrakezdődött, akkor utrogestant írt fel, 2x1-et. Elmúlt, majd pár nap múlva visszatért, 1 napra. Ma reggel megint elkezdődött. Nem görcsölök. Nagyon ideges vagyok miatta. Pénteken kell mennem legközelebb.A legutóbbi ultrahangon (amikor felírta a gyógyszert) a petezsák mellett látszódott egy keskeny sáv, ami vérzést jelent.
2016. dec. 11. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, en tavaly 7 hetesen kezdtem barnazni. 2*1 utrot kaptam. Ugyanugy barnaztam mellette. Kb.11 hetes korig.
2016. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Tavaly szeptemberben nekem is volt egy vetélésem. 3 ciklus kivárása után ismét teherbe estem. A 6. héttől napi 3x1 Utrogestant szedtem a 12. hétig. Többször volt napokig barna, vagy kicsit véres pecsételes. Az orvos nálam is hasonlóképpen látta a vérzés eredetét. Nem volt választott dokim. Rendszeresen jártam vizsgálatra 4 hetente és szedtem a vitaminokat, vigyáztam magunkra. Többet nem tehettem. Bár az uh és labor vizsgálaton rendben volt minden, folyton aggódtam, hogy ez így is maradjon. szerintem ez természetes, csak ne ess kétségbe :-) Ha megteheted és nyugodtabb lennél, ne várj péntekig. Szurkolok, hogy minden rendben legyen veletek is! Esetleg írd meg, hogy mi volt. Boldog babavárást!!!
2016. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Tegnap reggel óta nem volt semmi barnázás.Remélem már nem jön többet vissza.
2016. dec. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!