Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes eltérés volt...

Hány hetes eltérés volt nektek a valódi terhesség és a menstruációs idő között?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha értelmetlen volt a kérdés, de remélem nagyjából érthető volt. Naptárilag ma lennék 8 hetes de a doktornő azt mondta, hogy 6. hét elején vagyok nagyon. 12. hét körül határolják be ugye a valós időt, de addig aggódok, hogy nem-e pici a babánk.

2016. dec. 11. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is az elején el voltam maradva.

Elvileg menses alapján 6+1 voltam, papíromon UH alapján:5+2 (barnáztam).

Elvileg menses alapján 7+1 voltam, papíromon UH alapján:6+6 (barnáztam még mindig).

Elvileg menses alapján 12+3 voltam, papíromon UH alapján: 12+2.

2016. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :) PCOS miatt 50-20-30-15 naposak voltak a ciklusaim soha nem állt be, a baba meglepiként jött, már 10 hónapja próbálkoztunk mire végre megjelent az uh-n. :))

Akkor normális ha "késés" van a kettő között?

2016. dec. 11. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mérete mindig egy héttel kisebb, mint lennie kéne vérzés alapján. LH teszt szerint tényleg nem középidőben fogant, hanem 8-10 nappal később.

De a fejlődés üteme megfelelő, minden OK.

2016. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

minél későbbi az uh vizsgálat, annál nagyobb lehet az eltérés a valódi korhoz képest. én pontosan tudtam a korát és 5+5 hetesen még csak 1 napot tévedtek. (aztán később egyre többet)

mindig vannak rémtörténetek, ezeket próbáld elhessegetni. teljesen érthetőnek tűnik, hogy kisebb, főleg, hogy változóak a ciklusod.

2016. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.babám 24ciklusnapi ovulációból fogant.Az elején minden uh-n 10-11nappal kisebb volt.12 hetesen terminust módosított az orvos és 2 hét múlva ismét mentem 12 hetes uh-ra.
2016. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt eltérés, vagy max 1-2 nap. De nekem középiďőben fogant, éreztem is az ovut. De ha neked alapból rendszertelen volt a ciklusod, akkor ez simán bele fér, ne izgulj.
2016. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hét eltérés volt.. Utolsó menzi március 1 volt. Májusban lett pozitív a teszt.. 11 hetesnek kellett volna hogy legyek de az UH-n kiderül hogy csak 5 hetes voltam.. 36 hkm
2016. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalam nem volt elteres. Fix akkora mint menszi szerint kellene.
2016. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeres ciklussal van 8 nap eltérés, csak másik irányba, ő nagyobb. A terminust is modisitotta a doki.

Szabalyis ciklussal 2 hét nagyon sok, akkor tényleg aggodhatnál. Szabálytalan ciklusban a peteérés szinte bármikor lehetett. A következő uh fogja ezt eldönteni. Ha fejlődik szépen a terhesség, akkor nincsen semmi baj, az lesz az uj terminusod, és kész.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2016. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!