Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradnak a babáim szerintet...

Megmaradnak a babáim szerintetek? Van hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hatodik hét 3. Napjánál tartok, és tegnap este korházba kellett menni , mert gyengén véreztem. Ott kiderült hogy ikreket várok. Kaptam ustrogesant, meg magnéziumot. Ma már be is szedtem. A barnázás azóta is tart. Az elöbb a wc-n megtöröltem magam, és ahogy kicsit beljebb is meg akartam törölni, éreztem a méhszájam. Nagyon lennt. Kb a hüvely bemenetemtől 2 cm-re. Nagyon lennt van, és nagyon nagy, puha. Nemtudom nyitott-e, mert nem vizsgálgatom magam. Ezt is véletlen vettem észre. Szerintetek megmaradnak a babák? Vagy ez így esélytelen?

#terhesség #Méhszáj lennt
2016. dec. 13. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ezt orvos tudná megmondani biztosra . minéll előbb el kéne menned.

reméljük és kívánom a legjobbakat kérdező :)

2016. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ügyeleten. Holnap megyek nődokihoz.Tegnap két 6mm-es petezsákot látott, benne szikhólyaggal, és sejthető szív működéssel. ezt hüvelyi uh-on nézte. De a barnázás még mindig tart, és bár nem görcsölök, de fáj a hasam folyamatosan. mondom a méhszájam meg extra lenn van. Rendesen érzem a hüvelyemben. Nagyon megvagyok ijedve.
2016. dec. 13. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Utrogestan mellett még egy hétig vérezgettem, utána elvágták. A méhszáj dologhoz nem tudok hozzászólni, de gondolom a doki azt is megnézte.
2016. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem még a doki sem tudja megjósolni, mi lesz.

Reménykedj és feküdj egész nap.

2016. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztis vagy benne, hogy az a méhszájad? Barnázás miatt nekem is utrogestant kell használnom, csak nekem kúpot írtak fel, tehát mostában sokat nyúlkálok magamban... nekem is megváltozott bent, mert korábban semmi nem állta a tampon útját, most viszont van bent, egész közel a vaginámhoz egy kitüremkedés, egy nagy kidudorodás. Szerintem te is azt érezted és arra hiszed, hogy a méhszájad.
2016. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez sajnos keteselyes de nagyon drukkolok Neked!

En ugyan nem ikreket varok de verzek (nem barnazok), utrot hasznalok, magneziumot szedek es minden nap imadkozom.

2016. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetésnek szánom de szinte szóról szóra így voltam én is tavasszal és nekem sajnos nem maradt meg. Pont tegnapra lettem volna kiírva :(
2016. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked bem szünt meg az utro-tól a barnázgatás, vérzés? Nekem nagyon minimálisra csökkent már most. De majd meglátjuk. Most ülök a nődoki várótermében.
2016. dec. 16. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok, en is vereztem es utrot kaptam. Most enyhe barnazas van még.
2016. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
képzeljétek minden rendben van. mindkét petezsákban ott a szikhólyag,és mind a kettőnél van szívhang. :)
2016. dec. 16. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!