Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhesvitamint szedtek...

Milyen terhesvitamint szedtek és alkalmankénti hasfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Femibiont szedek, még a folsavból akad de lassan elfogy, 2 napja szedek napi 1x-i magne b6-ot.

2 napja be vagyok savasodva valamitől, arra szopogatok el egy rennie-t. ugyanígy 2 napja érzem néha hogy fáj a hasam, első nap a lehajolás sem ment.


18 hetes kismama


2016. dec. 17. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Elevit Plust szedtem, szerencsés voltam mert soha nem gyötört a gyomorsav.

Ha nem ettél semmi olyant, ami savat okozhatna akkor valószínű, hogy a baba nyomja a gyomrod, és azért fáj, ég.

Próbálj meg napjában többször kevesebbet enni (5x), és kerüld a cukros üdítőket, inkább mentes ásványvizet igyál.

2016. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fura módon nekem a dokim hidegen préselt alga tablettát javasolt.. Spirulina a neve, borzalmasan büdös XD De állítólag több ásványi anyag van benne mint a sima terhesvitaminokban és IR--re is nagyon jó (nekem az is van sajnos) Nincs tőle bajom és nem is drágább mint egy sima terhesvitamin. Gondolom doki mindig azt javasolja akikkel le van szerződve éppen. Egy éve még femibiont javasolt a barátnőmnek :D


Nekem semmi bajom nincs hál isten nem ég a gyomrom, pedig sok narancsot eszek.. csak émelygésem van de az non stop. Sokszor érdemes váltogatni a terhesvitaminokat, mert előfordul, hogy azt nem bírja a kismama.


Én ha nem ezt ajánlotta volna a doki, akkor kipróbáltam volna a gravidát vagy az elevitet.


Jó egészséget és boldog babavárást.


7hkm

2016. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!