Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, néha fáj az...

7 hetes vagyok, néha fáj az alhasam, folyamatos hányingerem van, akkor minden rendben a magzattal?

Figyelt kérdés
Azt vettük észre ha szeretkezünk akkor van egy icipici barna pötty a wc papíron másnap, de semmi vérzés, csak néha fájogat a hasam. Azt mondta az orvosom, hogy ez teljesen normális. Szexet most kicsit hanyagoljuk, a 12. hétig.
2016. dec. 27. 11:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Legszívesebben hetente mennék UH-ra, de a következő csak január második hetében lesz.
2016. dec. 27. 11:32
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Hát semilyen vérzés nem normális (bárki bármit mond!) terhesség alatt. Nekem ilyen szex utáni barna pöttyből lett missed ab. Viszont a tüneteim is elmúltak. Szerintem amíg hányingered van, addig minden oké.
2016. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexet én is hanyagolnám addig. A tünetek léte vagy nem léte semmire nem garancia, de pozitívan kell hozzá állni, ez a legtöbb amit tehetsz az egészséges életmódon kívül.
2016. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, a hányinger azt jelenti, hogy valami olyat ettél, ami nem jó a babának.
2016. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb esély arra van, hogy minden rendben van, de nem a tüneteken múlik. Progipótlást kaptál azért a barnázásra?
2016. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert egyértelműen a szextől volt 2szer nagyon pici. Azóta semmi, mióta nem bújunk össze.
2016. dec. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!