Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén normálisak az...

Terhesség végén normálisak az ilyen jellegű folyások?

Figyelt kérdés

Pár napon belül lépek a 39. terhességi hétbe. Bővebb mostanában a folyásom ami többnyire vizes vagy fehér színű. Pár napja előfordult néhányszor nyúlós jellegű, kissé talán kocsonyás, világos sárga vagy átlátszó, fehér színű - ekkor azt hittem talán elkezdett a nyákdugó távozni, de nem vagyok ebben biztos mert nem volt jelentős mennyiség és kb. 3-szor fordult elő.

Most pedig két napja fehér ami kissé habos jellegű is előfordul, persze nem túl sok, a sok inkább a vizes jellegű és néha-néha érzem is hogy kifolyik.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. dec. 29. 13:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs szaga, azaz nem büdös.
2016. dec. 29. 13:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baj lenne nekem hetente más folyásom van igaz én a 33. hétben vagyok. Kérdezd meg az orvosodtól azért, de ha nem ég nem csíp akkor ez szerintem természetes.
2016. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ma már egy nagyobb darab sárgás-fehér kocsonyás cucc jött belőlem, szerintem tuti hogy nyákdugó darabja távozgat, elég egyértelmű volt számomra.
2016. dec. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!