Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, vagy 3lőfordult...

Van olyan, vagy 3lőfordult olyan veletek, hogy soron kívül is elmentetek ultrahangra csak azért, mert aggódtatok és tudni szerettétek volna, hogy mindennrendben van a picivel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem vagyok az az aggódós típus
2016. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A körzetimhez már komoly okkal is mentem, lepattintott. Ezért váltottam magándokira. Na ő mindenben segített potom 3000ft/alkalomért 3 évvel ez előtt.
2016. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, amikor keveselltem a magzatmozgást huszon-pár hetesen. Csak úgy ok nélkül nem.
2016. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak magándokinál lehet ilyet. Nálunk 12 e Ft a vizitdíj és még 6000 hozzá az uh.
2016. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen. 6 hetesen sztk-ban megállapították a terhességet és akkor a következő UH a kombinált teszt volt. De én beiktattam egy magánorvosnál egy UH-t. Simán kértem egy időpontot 9 hetes koromra, ezért fizettem, ennyi. Okom nem volt rá, csak túl soknak tűnt az a 6-7 hét az első trimeszteres bizonytalanságban.
2016. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én inkább akkor aggódtam amikor uhra kellett menni hogy attól lesz baja. Utáltam h állandóan macerálták szegényt.
2016. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok. Eddig kétszer is voltam soron kívüli UH-on, mert nincsenek terhességi tüneteim és mindig azt hittem, hogy baj van. Lassan kezdem elfogadni, hogy az én terhességem nem megy úgy, ahogy mindenhol leírják...
2016. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem. De soron kìvül sokszor a sima sztk-s dokimhoz. Hol mert beteg, làzas voltam, hol mert nem éreztem mozgàst. Mindig rendben volt minden csak a kiscsaj lapult meg rendszeresen. :-)
2016. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!