Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hònaptol mongyuk...

Hanyadik hònaptol mongyuk az éveket kis babáknal. és azt is holdhònapban számoljuk mint a terhességet?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor rá kèrdeztem erre a tèmára de senki sem add felvilágosìtást ebben a tèmában kapcsolatban.Azt szeretnèm kerdezi,hogy amikor a baba be tölti a 12 hònapot már miutan meg született 12 honaposan 1 èves? Ès hogyan kell szamolni mikortól.

#terhesség #babaszületèse
2016. dec. 31. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a holdhónap? Szerintem azért az viszonylag egyértelmű, hogy mikor 1 éves egy gyerek. Neked nem?
2016. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Termèszetesen.:)

12hónaposan 12 hónapos.

Akkor 1 èves, amikor eljön ùjra az a hónap+ nap , amikor szuletett. Pèldául: 2015 aprilis 1-en szuletett, akkor 2016 aprilis 1-en egy èves!

12hónap= 1èv!

A gyerekem dec 6-án született, január 6án lesz 1hónapos! Febr 6-án 2 hónapos es igy tovabb..es dec 6-án jovore 12hónapos, tehát egy èves. :)

2016. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi utolso valaszolo :)
2016. dec. 31. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt komolyan magyarázni kell valakinek? Pff, no comment.
2016. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ede1219 ***** válasza:
94%
Akkor, amikor megtanulod leírni ezt a bonyolult szót /monDJuk/!
2016. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Uramisten!!! Kérdező, te fogyatékos vagy? Remélem ennyi ésszel nem nevelsz gyereket!
2016. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Maximum 36 hónapos korig szokták használni, de 2 éves kor után inkább csak a fejlődési táblázatok. Normál hónapokban számoljuk, nem holdhónapban, ami 28 napos. Annak a női ciklusnál van jelentősége.

De a 14 hónapos gyerekedet nyugodtan mondhatod 1 éves és 2 hónaposnak, sőt azt is mondhatod, hogy pl. novemberber volt 1 éves. Nincs erre előírás.

2016. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7-es! Ezzel jobb ha nem kavarod be a kérdezőt! 😂

Amúgy meg sajnálom, hogy olyan sötét vagy mint az éjszaka, de tényleg! 😩

Nálam is volt, hogy bizonyos dolgokat nem érettem matematikából, de az inkább a cos. sinus. és logaritmusokra terjedt ki....

2016. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm mennyi rosszindulatú ember. Ez az oldal miatuk ijen emberek miatt hasznavehetetlen. Az oldalon az van ìrva, hogy (amit máshol nem mertèl meg kèrdezni itt meg teheted). Hát ez baromira nem igaz :)
2017. jan. 1. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra lennék kíváncsi, hogy amíg ezt el nem magyarázta neked az egyik válaszoló, addig mit válaszoltál arra, ha megkérdezték tőled, hogy mennyi idős vagy?! Tisztában vagy vele, hogy hány éves vagy? Komolyan, én ilyen sötét embert nem engednék szülni, mert nem lesz értelmesebb a gyereked, az országban viszont így is van épp elég hülye, egyáltalán nincs szükség többre! Nagyon sajnálom a babádat, mert egy értelmes anya mellett lenne esélye normális emberré válni, de melletted... áhh, kétségbe ejtő, hogy ilyen buta emberek nevelik a jövő nemzedékét :(
2017. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!