Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 38 hetesen mentem el uh...

Pont 38 hetesen mentem el uh ra ott meg alapították hogy több a magzat víz és hogy a magat 3865 gramm ami az én tes tomegemhez és a hosszomhoz képest nagy bent is feküdtem de mivel panaszom nem volt hazza engedtek. Lehet valami probléma esetleg?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valaki így és meg szulesztetek előbb vagy csaszaroztak? Azon kívül a lepény 3 fokba éret. Méh nyak 25mm.

2017. jan. 1. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Pont most ìrtam ki èn is kerdest! :)

Nagyon alacsony es vekony vagyok. Ezert csaszar lesz, vagyis nem csak ezert. A babám 3997 gramm

37hetes vagyok!

2017. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont, pont, vesszőcske, készen van a fejecske!

Amúgy biztos sokan voltak már így!

Előbb utóbb kijön a baba, vagy így vagy úgy!😉

2017. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm kórházba dolgozot ő azt mondta hogy meg kellene szüleszteniuk mert a testomeghez képest nagy a baba. Azt is meg mondta pontosan 3700 gramm az amit az én szervezetem el bír átlag sulyom 51 kg és 161 cm a magasságom. Kitartást első kommentelo....😊
2017. jan. 2. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Na h alakult?
2017. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!