Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi hanyas vagy virus?

Terhessegi hanyas vagy virus?

Figyelt kérdés
A heten toltom a 12. hetet, a rosszulleteim mar valamennyire elmuloban vannak. Emelyges, neha 1-1 erosebb hanyinger, ritkan hanyas megvolt, de ennyi. Most viszont hajnal ota 20 percenkent rohanok a wc-re. Addig oklendezem, mig az utolso csepp viz is kijon belolem. Es ez megy orak ota. Nagyon megijedtem. Reggel hasmenesem is volt, de az nincs folyamatosan. Viszont semmi folyadek nem marad meg bennem. Ez ugye valami virus lehet? Delutan rendel csak a haziorvosom.
2017. jan. 2. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez vírus lesz.
2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez vírus lesz. A folyadékot pótold folyamatosan, akkor is ha egyenlőre kijön. Idővel jobb lesz. Én is 12 hetes voltam mikor végigélveztem ezt. Kitartást!
2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nővérem is így volt. Ez sajnos vírus.
2017. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hurra. :( Koszi a valaszokat. Haziorvos fel tud ra irni valamit vajon?
2017. jan. 2. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, hát erre sajnos semmit nem tud felírni, ha kiszáradsz, akkor kórház és infúzió, de reméljük, hogy jobbal leszel lassan. Esetleg próbálj meg nagyon hideg kólát kortyolgatni, persze a szénsavat kavard ki belőle, van mikor csodát tud tenni. Jobbulást!
2017. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez vírus, nincs rá semmi. Én el se megyek ilyennel. Csak akkor voltam mikor tp-re kellett miatta venni. Általában max 1 napig enmyire rossz.
2017. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hányás nem probléma, ha egyébként sikerül a folyadékpótlás. Ha a hasmenés ismét jelentkezik, akkor a nőgyógyászt érdemes felhívni, agy ügyeletre bemenni, mert az alhasi vérbőség vetélést okozhat.
2017. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen volt vírusom.Szedj probiotikumot.Az első nap nagyon rossz,utána napról napra jobb.kortyonként iszogass ki ne száradj
2017. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!