Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Terhesség is...

Mitől lehet ez? Terhesség is lehet?

Figyelt kérdés

Fogok menni dokihoz!!

A szoptatást 2 éve hagytam abba, de még mindig félidőben, volt hogy az egyik mellemből egy tejcsatornából jött pár csepp előtej féle. Mensim 2 nap múlva kellene legyen , de valami most fura 2 napja olyan szurkálós fájdalom van mindkét mellembe. Nyomásra amibe eddig nem volt semmi pár csepp előtej féle, a másikból amibe eddig is volt ott már több tejcsatornából is jött. Fogamzásgátlót szedek, félidőben 4 napig barnáztam. Ovukor együtt voltunk a párommal. Terhesség tüneteim nincsenek csak néha szúrkál a petefészek környékén meg enyhe görcsök



2017. jan. 4. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztelhetnel egyet, nem kizart, hogy halvanyan mar pozi lenne, ha terhes vagy. A tejtermeles viszont korai lenne szerintem. A ferjed nem szokta a nyevevel kenyeztetni a mellbimbodat? Ezzel peldaul stimulalhatja, ujra elkezdodhet a tejtermeles, ha nem sokkal szoptatas elhagyasa utan ezt teszi.
2017. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg erősen el kéne menni a dokihoz. 2 év után nem lehet tej...
2017. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!