Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség? Vagy mi?

Lehet terhesség? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál voltam megvizsgált mehszaj vörösebb és aszerint terhesség ultra hanggal nem látod semmit eluldott vérvételre (prolaktin:67,4miu/L hcg:1,00u/l)azt mondta alacsony írt fel provera 5mg gyógyszer 10napja este 1 szem azt mondta ettől még fog jönni de nem jött.fel puffat a hasam meg érzékeny a mellen ?mi lehet ?
2017. jan. 5. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

hát hcg alapján biztos hogy nem terhesség vagy nagyon korai volt a vérvétel.


Mikor volt a vizsgálat.

Hol tartasz a ciklusodban ? Mennyi ideje késik pontosan ?

terhességi teszt esetleg ???

2017. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Alábbi linken láthatod hogy melyik terhességi hétben mennyinek kell lenni a HCG szintednek.


Ebből kiindulva, nálad nem áll fent terhesség!

1.00 u/l az minden női szervezetben megtalálható még a nem terhesben is.


Úgyhogy itt tuti más gond van !

2017. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hétel ezelőtt voltám orvosnál akkor is azért mert rendszertelen volt a menzeszem most meg lassan 2 hónapja nem jött meg .tesztet meg 2 hétel ezelőtt csináltam majd minden nap de negatív ja és hormon vizsgálaton is voltam az is tökéletes az eredmények
2017. jan. 5. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy ket hónapja nem jön meg es a hormonsorod jo ! Általában az ilyen rendszertelen ciklusok mögött mindig hormon baj áll a háttérben !


Az tuti hogy nem terhesség ... Csak a dokidat sem értem hogy miért nem jár a végére ennek ! Az nem normális hogy ket hónapja nem jön meg ugy hogy nem a terhesség az oka !


Ezt kezelni kell mindenképp ... En a helyedben elmennek egy masik dokihoz is !

2017. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azért írta fel a provera 5mg de még attól se jött meg de a melleim nagyon érzékenyek meg fáj
2017. jan. 6. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!