Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. A...

17 hetes terhes vagyok. A méhszáj 2100. Már volt két középidős vetélésem, de mégis mindig kétségbeesek, hogy mit lehetne tenni ellene. A műtét kizárva, egyelőre csak fekszem. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


2012-ben egy betöltött 21 hetes ès 2013-ban egy betöltött 20 hetes vetélésem volt. A fő problèma:méhszájelégtelenség. 2016 szeptember 13-án született egészségesen a kisfiam. 16.héten kinyílt a méhszájam 1 ujjnyira,ezért a fogadott orvosom befektetett a kórházba és összevarrta 17 hetesen a méhszájamat. Miután betöltöttem a 36.hetet a varratokat kiszedte,rá egy hétre született meg a kisfiam. Viszont a varratszedés után egyből 2 ujjnyi lett végig a méhszájam.

A műtét miért nem jöhet szóba? Nagson drukkolok,hogy ne keĺljen még egy ilyen szörnyűséget átélned!!!

Minden jót kívnok Nektek!

2017. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a műtét a megoldàs. Sajnos bàrmikor tovàbbnyìlhatsz ha gyenge a méhszàjad, ràadàsul a baba is most kezdi el majd nyomni.
2017. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a műtét egy hematoma miatt kizárva, mert levált a méhlepény és közel van a méhszájhoz.
2017. jan. 5. 19:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, Sorstársam! Talán az Arabin gyűrű, vagy Arabin pesszárium ki hogy ismeri, segíthet Neked ebben az esetben. Ahogy növekszik a méhed a méhszájtól távolabb kerülhet a méhlepény. A hematóma kifakad, vagy felszívódik. Nyilván a másodikra kell koncentrálni és imádkozni azért, hogy az történjen. Ha ez megvan azonnal cerklage. Ajánlom a koraszülésmegelőzés.hu oldalt. Nagyon sok hasznos információhoz juthatsz. Addig nem tudsz mást tenni csak feküdni talán a proluton (prolutex) inekció segíthet és sok sok tokolitikum (magnézium, pipolphen). Ágy vége megemelve és Te szépen fekszel fejjel lefelé mint egy denevér. Nem kelsz fel csak kétóránként, az ágyban eszel. Hidd el szívószállal is finom a leves... Nagyon szorítok Neked írd meg kérlek, hogy mi történik Veled, sokan vagyunk itt, akik esetleg tudnak Neked seígteni, ha mással nem hát jó szóval és biztatással, mert az ilyenkor legalább annyit ér, mint egy jó orvos és az Ő teljes eszköztára. KITARTÁS!!!!!!
2017. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igyekszem nagyon feküdni. Az ebédet nem hozzák az ágyba, de azért megoldjuk :D Köszönöm a bíztatást!
2017. jan. 6. 15:24
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagytok? Minden rendben?

Első válaszoló vagyok!

2017. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Egyelőre semmi változás, bár rejtve nyílik a méhszáj, így várnom kell a következő vizsgálatig. Neked hogy indult meg a két baba? Sokat görcsöl a hasam így most ma abbahagytam a magnéziumot, mert hasmenésem van tőle, így nem tudom, hogy attól görcsölök vagy mástól.

2017. jan. 10. 11:53
 8/18 A kérdező kommentje:
Akinek varrták a méhszájat akkor is végig feküdni kellett?
2017. jan. 19. 12:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi újság veletek? Remélem, hogy körülményekhez képest minden rendben.
2017. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
MEgcsinálták a műtétet mégis kedden. Már csak az a kérdés meddig barnázik utána az ember.
2017. febr. 4. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!