Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy baba? (epileps...

Lehetseges hogy baba? (epilepszias betegsegem van. ) Elore is koszonom a valaszokat. Tovabbi lent.

Figyelt kérdés
Eddig mindig napra pontosan megjott soha nem kesett. Dec.31en kellett volna megjonnie nem jott csak feher folyas volt utana meg szarazsag. 3.an este barnazas ra fel oraval meg pecsetelo verzes 1-2csepp mind a 2 bol . Masnap reggel megjott megvolt 2napig. (7napig szokott meglenni )Napi szinten 4 db tampon hasznaltam el. Csinaltam tesztet verzes alatt (olyannal amivel lehet) de negativ lett.

2017. jan. 6. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy másik tesztet is :)
2017. jan. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki hagytad azt, hogy szexeltél e védekezés nélkül? Ha igen akkor van rá esély. De ha védekeztél akkor szerintem inkább hormon zavar. De azért menj el nőgyógyászhoz.
2017. jan. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2017. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Véreztél rendesen, napi 4 tampon nem kevés egyáltalán.
2017. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vedekezes nelkul szeretkeztem
2017. jan. 6. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod már, mi lett?
2017. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!