Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beérheti a megfelelő méretet...

Beérheti a megfelelő méretet a 12. hétre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17-re van időpontunk kiterjesztett kombinált tesztre.

11-14 hét és 45-80 mm a határ amikor megcsinálják.


8 hetesen kértem időpontot az alapján 12 hetes lesz a pici amikor megyünk.


Most 10 hetesen picit lemaradt csak 3 cm (5nappal van lemaradva a mensi szerint) nincs baj a méretekkel, csak aggódom, hogy nem éri el a 45mm-t


Van esély, hogy 12 nap alatt elérje? :D Sokan mondják, hogy10 héttől kicsit gyorsabban nőnek. Időpont új már nem igen lenne (czeizel intézet).


Tapasztalatokra lennék kiváncsi.


Előre is köszönöm!



2017. jan. 6. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Napi 1mm- vel szàmolva nem biztos.

De nem nőnek egyformàn. Érdemes 13.hétre kérni az ilyen időpontokat mindig.

De nyugi, ha nem lesz akkora( szerintem lesz ) akkor vissza fognak hìvni. Nem fognak elküldeni, hogy nem csinàljàk meg. Az ilyen dolgok miatt mindig van plusz időpont meg a sürgős eseteknek.

Az,hogy màr nemtudnak időpontot adni az nem azt jelenti, hogy nincs is.

2017. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jan. 6. 07:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen 21 mm volt a baba 4 héttel később 67 mm szóval rendesen megnőtt.

Felesleges aggódni! Biztos, hogy lesz legalább 45 mm a babád.

2017. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 1 milit 10 hetes korig lehet számolni kb, utána már nem mert többet nőnek.
2017. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 3 héten át mentem, mire akkora lett, hogy meg tudták csinálni. Akkor aggódtam, hogy nem úgy fejlődik. Butaság volt, makk egészséges kisfiam lett,
2017. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi uh alapján 11 és 12 hét között 1 centit nőtt, többet, mint napi 1 mm. 12 nap alatt én 1,7-1,8 centis növekedést saccolnék. Biztosan megnő akkorára :)

Nem tudom, hogy hogyan működik, de ha úgy, hogy ha elmentek és kiderül a vizsgálaton, hogy túl kicsi és nem tudják megcsinálni, viszont a vizsgálatot így is ki kell fizetni, akkor azért, hogy ne kelljen kidobni a pénzt az ablakon, előtte való nap menjetek el egy olyan 3d ultrahangos szalonba (nem tudom, ezeket hogy hívják pontosan, de majdnem minden utcasarkon van egy ilyen és plázákban is lehet találni. Ilyen baba mozis helyre gondolok...). Ezeknél mimdig van szabad időpont aznapra, vagy másnapra. Ott nézessétek meg a méretet. És legalább lesz egy fotósorozatotok is az első trimeszter végén a babáról :)

2017. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Czeizelben tutira kapsz másik időpontot. Úgy volt, hogy én máshova megyek, így a 12. hét elején kértem csak náluk, és tudtak adni még arra a hétre.

A saját dokim tévedett a baba korát illetően, így még a betöltött 12. hét előtt mentem, 5 cm volt az ülőmagasság. Emiatt leszúrtak, hogy később kellett volna menni 2-3 nappal, mert nehéz megmérni. Persze végül meglett minden, mert hivatalosan is a 11-14. hét között lehet menni, de ha neked ilyen aggályaid vannak, szerintem nyugodtan hívd fel őket, és legalább kérdezd meg, hogy mehetsz-e később. Mindenkinek jobb. :) És a Czeizelben én azt tapasztaltam, hogy eléggé körbeugrálnak mindenkit. :)

2017. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, lehet rájuk csörgök :)
2017. jan. 6. 12:14
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki még olvasná :D


Nem csörögtem rájuk bíztam a babában és jól tettem :D

56 mm-es volt tegnap és 12 hetes :) Nagyot nőtt és 80%-ra fiút tippeltek. Egészséges, minden eredményünk negatív lett!


Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!