Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Savtúltengés vagy lehetséges...

Savtúltengés vagy lehetséges terhesség? Többi lent.

Figyelt kérdés

Menyasszonyomon vettem észre furcsa dolgokat az utóbbi pár napban,egy hétben...

Nagyon fáradt,álmos,teljesen hirtelen erős hányingere lesz,majd a következő percben van amikor már jön is ki ami korábban bement.Sokkal érzékenyebb,elsírja magát olyan dolgokon amiken eddig nem,azt mondta olyan mintha égne a gyomra.Mostanában iszik ebből a Kinley gyömbér ízű innivalóból és csökken néha a hányingere,rengeteg húst enne de tényleg mindegy neki mivel csak hús legyen.Mellesleg eddig órákig nem kellett a mosdóba menni,most meg egy éjszaka kimegy 3-4 alkalommal is ami nála nagyon furcsa...



2017. jan. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem bátran javasold neki a terhességi tesztet, úgyanis ha a tüneteket a terhesség okozza azt már a teszt is fogja jelezni.

Egyébként eléggé baba gyanús a dolog !

2017. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt mondta holnap reggel csinál tesztet.Addig még órákat izgulunk...De inkább várunk reggelig ha az biztosabb
2017. jan. 6. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt az esedékes menzesz előtt 4 nappal kimutatta délutáni vizeletből. Ha már ilyen tünetei vannak a menyasszonyodnak és terhességre gyanakszotok, akkor biztosan késik, ami pedig azt jelenti, hogy 99 százalék, hogy délutáni vagy esti vizeletből is kimutatná a teszt.
2017. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nála ez a menstruáció dolog is elég necces.Sosem egy időben van,vagy előbb mint kéne,vagy később két három hetekkel,úgyhogy nem nagyon van egy konkrét dátum amihez kössük a dolgot.Remélhetőleg most is kimutatja a teszt,elmentünk venni úgyhogy most is,meg reggel is csinál a biztonság kedvéért.
2017. jan. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!