Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai teherbeesés császár...

Korai teherbeesés császár után. Ki tudnám hordani?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem. Lehetséges, hogy ismét teherbe estem, és amiatt aggódom, hogy ki tudnám e hordani a babát a heg miatt. Van valakinek ilyen téren tapasztalata?

2017. jan. 6. 23:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
22%
Hat nem kellett volna teherbeesni egybol ra negy honappal,tudod meg lehet elozni a priblenakat,vagy mit akarsz? Sorba szulni a gyerekeket evente?
2017. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a bölcs választ, épp erre volt szükségem...
2017. jan. 6. 23:50
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Es igen,egyebkent veszelyes,mert friss a seb,es attol is fugg,hogy mekkora a seb,de ez egyenfuggo,van akiknel elobb gyogyul a seb,van akiknel kesobb. De altalaban a vagott seb,idot igenyel a gyogyulashoz. Szoval,amikor majd elkezd noni a has,de ez is egyenfuggo,kinel elobb,kinel kesobb,akkor majd feszulni fog az egesz,es nyomni fogja,es iszonyatosan fog fajni,es igen,van ra esely,hogy kiszakad,elfertozodik a seb. Nem hiszem el,hogy hogy lehet ennyire felelotlen valaki. Nem hallottatok mrg az ovszerrol, vagy valami??
2017. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
nem vagyunk felelőtlenek, ne ítéljezz, ha nem ismersz engem! arról még nem hallottál, hogy védekezés mellett is teherbe lehet esni?
2017. jan. 6. 23:55
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
En ezert nem bizom a fogamzasgatlo tablettakba ,semennyi penzert nem szednem. Mi mindig ovszert hasznalunk,a megfelelo merettel,es a rendeltetesszeru hasznalattal,kizart hogy "balesetek"tortenjenek! Nekem 5 even keresztul,nem jott ossze,de nem is akarom! De te tudod,ha neked igy jo lesz egy egy eves gyerekkel plusz majd meg egy csecsemovel...en biztos nem tartanam meg ha ugy van,foleg ugy,higy ez veszelyes is! Es ez nem itelkezes,ez csak az igazsag!
2017. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

Ejj , de okos itt valaki ...


Kerdezo, orvos kell megnezze a sebed.

2017. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
hát egészségedre! én meg nem ölöm meg a gyerekemet azért, mert néhány évig nehéz lesz két babával. különben meg ne offolj, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, olyanoktól, akik hasonlóan estek teherbe; mert ha baba lesz, tuti megtartjuk. a kioktatással nem megyek semmire, nálam nem opció az abortusz.
2017. jan. 7. 00:10
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerencsés dolog, de ki tudnád hordani. Jobban oda kell figyelni a terhelésre, és az étkezésedre is, lehetőleg ne szedj fel túlsúlyt. Arra készülj, hogy biztosan programozott császárral kell szülnöd.
2017. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%

Attol,hogy lepontoztatok,meg nem fogom magam rosszabbul erezni,es mindenki azt csinal az eletevel,meg a gyerekevel amit akar...ez csak az en velemenyem volt...es nekem van igazam,hiszen nemsokara egy orvosi egyetemet tudhatok magam mogott,es nem hiaba! De nem vagyunk egyformak,szerencsere

Kellemes estet

2017. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%
Na az ilyen orvosoktol mentsen meg az eg!
2017. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!