Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél begyullad...

Második terhességnél begyulladhat az első császár külső hege?

Figyelt kérdés
Császárom volt az első szülés, most 26 hetes vagyok, és ma vettem észre, hogy viszket a császár külső hege, végig a varrás és piros is. Ez mitől lehet? Volt valakinek még így?
2017. jan. 13. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,begyulladhat,es sot,meg megis repedhet,vagy kiszakadhat! Ezert szoktak altalaban okosabb orvosok,_akik nem a tombolan nyertek a diplomajukat)javasolni,hogy erdemes fel evet minimum varni,vagy akar evet,vagy tobbet is,hogy regenetalodjon a muteti vagott seb. De persze,az okosabb noknek is tudni kene ezt,hogy nem szabad teherbe esni nagyon hamar csaszar utan,mert sok esetben,nem is engedik az orvosok a termeszetes szulest a masodik alkalommal a kockazat,es komplikaciok miatt,szoval sok esetben csaszarral vegzodik a masodik alkalom is ,ha tul koran tortent a masodik teherbeeses. Es a sok csaszar,csaszar csaszar utan,szepen tonkre teszi a hasfal izmait....
2017. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

en is ezt ereztem tegnap. nekem ugyan már 2 császárom volt..

de pihentem meg furodtem es elmúlt.

2017. jan. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 éve volt a császárom, nem most.
2017. jan. 14. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Az a belső heg amire te gondolsz.Ne írj már butaságot...Itt a külsőről van szó.


Kérdező:

Első babám császár,második 3év 3hónap után hüvelyi szülés.A heggel sem kívül,sem belül nem volt gond.Most várom a 3.at (2év 1hónap lesz a 2 kicsi között) és nekem is viszket időnként a külső heg.Nem mondanám pirosnak,de már nem is látszott,most meg igen :\ 28 hetes vagyok.Szerintem ahogy nyúlik a bőr az okozza

2017. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-So vagyok

Ha mar 3ev eltelt,az elso csaszarod ota,akkor mar vallalhatsz masikat ha akarsz,es talan huvelyi uton is sikerul majd megszulnod,ez a testedtol fugg,hogy mennyire vagy torekeny,gyenge,vagy eroa belul!

Minden jot kivanok

2017. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Eros
2017. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 4esnek,en egyebkent egyetemi orvostanhallgato vagyok(de nem kell elhinni) ez nem a hiszek vagy nem hiszek reality show

Szoval,hadd tudjam mar en jobban egy kicsit mint te oke

:)

2017. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó ez a gyk 😂

Itt mindenki szülésznő,orvostanhallgató meg egyebek.Szuper h csupa hozzá értő jár ide 😂


#4

2017. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Köszi a válaszokat, az jutott eszembe, hogy a bugyit és a nadrágot oda tűrtem le, az nyomhatta meg, mert amikor másnap nem oda tűrtem, akkor már nem viszketett és nem pirosodott.

Azért figyelni fogom és mondom az orvosomnak.


Mindenképp szeretnék megpróbálni hüvelyi úton szülni, ha a belső heg és az orvosom engedi.

Első azért volt császár, mert magas volt a vérnyomásom és nagyon meszes a lepény.

2017. jan. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!