Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor számít egy...

Szerintetek mikor számít egy terhes has pocak nagynak?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen lehet olvasni helynek nagy hasam van de a valóságban ez máshogy néz ki,mert mindenki máshogy látja magát szerintem. De akkor mégis mikor beszélünk nagy pociról? Értem én ezt úgy h szerintetek melyik élethelyzetek én látni hogy tényleg hatalmasra nőt. 28 éves nő
2017. jan. 16. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor már nem lehetne letagadni, hanem nyilvánvaló, hogy ott babának kell lennie.
2017. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem én ezt h ezt írtad, de nem is az volt a kérdés h mikor lehet letagadni. Most csak a has mérete a kérdés h valójában mikor nevezünk tényleg hatalmasnak.
2017. jan. 16. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az arányok döntenek.

Èn 154 cm vagyok. A mellem alatt kezdődött a hasam, ès a szemèremdombomig tartott, kb a 7. hónaptól. Vèkony a combom, kicsi a fenekem. A hasam csak előre nőtt, keskeny vagyok, a csípőm is, így terebèlyesedni nem tudtam. Na, ez a has egy 180 cm-es nőn teljesen máskèpp oszlik el. Minta egy ugyanakkora dinnyèt maguk elè fognának. Más a kèp. A hízás meg csak hab a tortán.

Nagyon relatív,hogy ki mekkorának látja. Akinek hasonló volt, az nem látja nagynak, csak terhespocaknak, akinek ikrei voltak, az kicsinek, egy fèrfinek, aki nem találkozik terhesekkel nagynak...

Szóval mindenki akkor mondja, amikor... :D

Nekem megjegyezte a sógorom, hogy senkit sem látott mèg 'ennyire' terhesnek. (Ami szerintem nem igaz...)

2017. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!