Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen és kinek jelentet...

Hány hetesen és kinek jelentettétek be először a családban hogy kisbabát vártok? Csak simán elmondtátok vagy pl. a jövendő nagyszülőknek írtatok valami szépet a baba nevében?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 15:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó, ez nagyon aranyos és megható ötlet volt! :) :) :)

2017. jan. 17. 05:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es válaszoló, ez csodálatos! :)
2017. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6hetesen tudták meg a párom szülei mivel csak ők voltak itthon amikor begörcsöltem és véreztem, úgyhogy após az autóban tudta meg.(nem így akartuk de nagyon örült neki és ő volt aznap a lelkitámaszom.)

Anyukámnak és nagyszüleinknek 8-9 hetesen.

Egy pár rokonnak, (nagybácsi, nagynéni, 1 unokatesó) 9 hetesen, disznóvágás volt és elég észrevehető jelei voltak hogy van itt valami.

11hetes 23/N

2017. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még a szüleimmel laktunk amikor terhes lettem, az ötödik héttől állandóan rosszul voltam és hánytam. Nyilván feltűnt anyámnak. Ha meg már az én szüleim tudták, a férjem szüleinek és a testvérének is elmondtuk aznap. Elmondtuk még a nagynénémnek is, mert nagyon közel áll hozzám, de akkor meg már a mamának is el kellet mondani, mert ha később tudja meg megsértődik. Így meg akkor már a férjem rokonságának is illett elmondani. Szóval a család ötödik héten tudta meg, pedig jobb lett volna később, esetleg valami alkalommal elmondani, nem csak telefonon. Néhány barátommal pont mentünk volna sátorozni egy hétre, de mivel rosszul voltam, elmondtuk és nyilván kérdezték hogy mi a bajom... A barátok pár nappal később tudták meg, mint a család.
2017. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!